şükela:  tümü | bugün
 • premier lig takımı crystal palace'ın 2017/18 sezonu 2. yarısında a takıma çıkardığı kasım 1997 (20) doğumlu ingiliz ofansif sağ bek. aynı zamanda demokrasiyi savunan bir kongo vatandaşıdır ve çoğu demokratik kongo'lu gibi, onun da demokratik kongo vatandaşlığı vardır.

  neyse bu 2017/18 sezonunda ligin bitimine 3 ay kala, yetiştiği takımın altyapısından fırladı premier lig çimlerine. 7-8 maça da as olarak çıkıp, premier ligin kalbur üstü takımında da hiç sırıtmadı. bir ileri, bir geri koşuyor meret; yaşı daha 20. bravo vallahi başarılarının devamını dilerim.

  --------------bonus 1-----------------

  (bkz: 2017-18 ingiltere premier lig genç yetenek listesi/@ceyar i kim vurdu)

  --------------bonus 2-----------------

  takımının detaylı incelemesi için bakınız;
  (bkz: crystal palace/@ceyar i kim vurdu)
 • bu sezon bitiminde, transfer döneminin paylaşılamayan oyuncusu olacak aslan parçası. uzun zamandır bu kadar iyi sağ kenar oyuncusu izlememiştim.
 • bu adam geleceğin en iyi sağ beki olabilir.
  sağ tarafı otoban gibi kullanan bir yamyam.
 • premier lig fantasy oynayanlar için ligdeki f/p oranı en yüksek oyunculardan biri. oyundan ziyade izleyenler de fark edecektir ki önümüzdeki 10 yılın en iyi bek oyuncularından birisi olacaktır.
 • 2 sezon önce lig bitimine doğru a takıma yükselmiş ve takip eden yani geçen sezonu oldukça verimli geçirerek yerini sağlamlaştırmayı başarmıştı. sezon içerisinde dikkat çekici maçlar oynasa da vasatın ötesine çıkamayan crystal palace'ın önemli bir parçası haline gelmişti. fiziği, mücadeleci yapısı ve hızı en belirgin özellikleri. ofansif anlamda komple bir oyuncu olmasa da defansif anlamda oldukça sağlam ve atletik bir futbolcu. maç içerisinde sağ kanatı devamlı olarak kullanıyor ama bahsettiğim gibi hücumda biraz zayıf. ortaları ve adam eksiltme özelliği üst düzey değil ama . 21 yaşında olduğunu düşündüğümüzde bu yönlerini geliştirmesi gayet olası. valencia, mecbur kaldığında da young'ı 40 yaşına kadar kullanacağını düşündüğüm manchester united sonunda bu pozisyonda bir adama ihtiyaç duyduğunu farketti ve palace'a bissaka için 45 milyon euro civarında bir teklif yaptı ama ne yazık ki teklif reddedildi. umarım transferi bir şekilde bitirirler, gerçekten kaliteli bir isim.

  https://www.telegraph.co.uk/…aaron-wan-bissaka-40m/
 • kendisi için inanılmaz paralar konuşulan kongo demokratik cumhuriyeti asıllı ingiliz sağ bek. bbc'ye göre 50 milyon paunda anlaşmaya varılmış.
 • m.united’a transferi, 55m euro + 5m bonus bonservis ve 5 + 1 senelik sözleşme ile resmileşmiş sağ bek.
 • leicester solbeği childwell bu parayı versen anlarım bu afrikalı mental sorun yaşama olasılığı yüksek arkadaşa kyle walker parası vermek nedir? manchester united alex ferguson sonrası götü toparlayamadı transferde cok büyük bir kumar oynadı yine ve tutmayacak.
 • iyi oyuncu kotu transfer
 • neden 55 milyona transfer edildiğini bugün göstermiş oyuncu. manchester united ile ilk resmi maçında takımın en iyi oyuncusu. sahanın her yerinde. defanstan top çıkarıyor bir bakıyorsun üst üste hücumlarda kah orta sahada top kapıyor.