şükela:  tümü | bugün
  • göt shaper'in ab için olanı!
  • çekince zayıflatan sey
  • (bkz: apis shaper)
  • reklamlarına maruz kalmış herkesin bi şekilde hayatında yer etmiş, bir neslin karın kaslarını kuvvetlendirmiş abd menşeyli icad. hiç unutmam hastanede bi akrabayı ziyaret ederken yan odalardan birinde kalan bi amcadan bi ab shaper öyküsü dinlemiştimki, ordan anladım zaten bu müthiş aletin kadri kudretini. şimdi efendim her dinleyen izleyen bilir bu aletin reklamında günde 3 dakika der durur. 3 dakka müç dakka derken karın kaslarınızın betonarme bi görüntü kazanacağını - hemde bir hafta içinde - acilen pek seksi bi insan olacağınızı filan söyler akabinde yalnız devamlı bi 3 dakka meselesidir döner durur. işin aslı şuymuş; karın bölgesine insan ötesi bi kuvvetle basınç yapmanın yağları eriteceği kesin değil tabii ama karın zarı yırtılması olayına yol açması gayet kolaymış. tabii günde 3 dakika filan derken mevzu bu boyutlara gelmiyor ama hastanedeki amca misali ben bu alete 1 saat abanayımki pek daha güçleneyim diyen herkes fıtık tabir ettiğimiz sebepten amelyat olaylarına giriyomuşki, ne gereği var diyoruz burdan sıradaki parçayı gönderiyoruz ' beni göbeğimle sev seveceksen '...
  • avrupa birligini sekillendirebilecek ulkenin nicki
  • "bu saatte yatmayanlar got gobek buyuten familyadandir" akil yurutmesi ile reklamlari gece yarisi baslayip sabah namazina kadar suren kazik fiyatli alet edevat.

got gobek buyuten kadinlara yonelik olanlari gunduz saatlerinde reklam edilir. polonya pazarinda simit fiyatina bulmak mumkundur.
  • iki adımlık yeri yürümeye üşenen, iki basamak merdiveni çıkmak yerine asansörü tercih eden, daha sonra da jimnastik salonlarına tonla para yatırıp iki kere koşu bandında koşup zayıflayamadığını görünce vazgeçen insan modeli için son derece makul olan, no pain no gain atasözünü çürüttüğünü zanneden, reklamlarında günde 8 saat vücut çalışan insanları oynatıp siz de günde iki saat çalışarak böyle olabilirsiniz diyen sözde karın kası geliştirme palavrası.