• muhtelif radyo kanallarındaki a bank, a bank, a bank mutlu bankacılık vıııyt vıııyt reklamları sebebiyle kulak felci geçirdim. odyoloji kliniğinden yazıyorum.
  • 3d secure özelligine sahip olmayan kredi kartlari cikaran banka.

bu devirde 3d secure olmayan kredi kartini kendileri kullanabilirler. ucak bileti alabilmek icin cikartmistim, 3d secure özelligi olmadigini söylemedikleri yetmedigi gibi bir de telefonda azarlayarak "ne icin kullanacaginizi söylemediniz ayrica kiyafet alisverisinde kullanabilirsiniz" diyebilen calisanlara sahip banka.
  • yakin zamanda mutluparam.com internet sitesini hayata gecirecek banka.
    (bkz: enpara.com)
  • kurucusu zannedilenin aksine anadolu grubu değil, doğan grubudur. doğan grubunun ilk gözağrısı olan(dışbank'tan önce) finansal kuruluş diyebiliriz.
  • vov hesap diye bir şey var bunlarda. %12 faiz veriyor. tabii bunun süresi 2 ay. %8 veren hsbc'den çektiğim mevduatımı buraya yatırdım. şuanda hsbc'dekinden %50 daha fazla faiz alıyorum. 2 ay bitince ve faiz standart faize düşünce de 32 güne 11.80 verdiği e-mevduat hesabına atlamayı düşünüyorum.
  • anadolu endüstri holding'te kalan %25 hissenin de katarlı commercial bank of qatar'a devredilmesinde anlaşılmış olan orta ölçekli banka.

bu hisseler karşılığında 222.5 milyon usd ödenecekmiş. giderek çetinleşen türkiye bankacılık ortamında güzel fiyat olduğunu düşünüyorum. umarım katarlılar ciddi sermaye getirip bankayı da pazarı da büyütmeye niyetlidir.

anadolu endüstri holding ise gelen parayı borç azaltmakta kullanacağını açıklamış.
  • genel merkezi rezalet olan banka. koskoca genel müdürlükte 2 tane asansör var ve asansörler 4-5 kişi max kapasiteli. çalışma ortamı sıkış tepiş eski devlet dairesi gibi. park yeri yok. koskoca anadolu grubunun 2 küsür milyar dolar büyüklükteki bankasına böyle bir genel merkez yakışıyor mu acaba ? tuncay özilhan'a sormak isterdim. patron bankası olunca maalesef böyle oluyor işte. çalışanlarına da sabır diliyorum ...
  • - what is this ?
    - this is a bank (bkz: eski reklamlar)
  • ceo'su değişen banka. müge.önerden sonra kaan gür ceo'luk görevine geçti.
  • katarlı commercial bank tarafından satın alınmış.
hesabın var mı? giriş yap