şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: abant)
  • cam şişe, damacana reklamını tv üzerinden vermeye başlamış su markası. abant ile abant su başlığının, hangi akla hizmetle aynı yere taşındığı da ayrı bir merak konusudur.
  • sağlık bakanlığı tarafından ifşası yapılan uygunsuz firmaların neden olduğu plastik damacana skandalı olayının ardından, "cam damacana" temalı reklamları ekranlarda dönmeye başlayan su firması.

plastik damacana skandalının hemen sonrasında cam damacana pazarlamasının yapılması tesadüf olmalı ya da müthiş bir pazarlama öngörüsü.
  • cam damacana çıkarmış.

da...
    19 litresi 12,5 lira

bir de depozitosu var o da 60 tl.

allahın suyuna yani.
  • uzun süredir hem ofiste hem de evde kullandığım su markası. gerçekten içimi çok rahat ve tadı da güzel.

sahibi kim bilmiyorum ama cam damacana çıkarmasına insanların neden bu şekilde tepki verdiğini de anlayamadım. ben cam damacana çıkarmalarının yaşanan damacana skandalı ile alakalı olduğunu sanmıyorum. aksine cam şişe ve cam damacana yaklaşık 1 yıl önce başlayan bir trend ve firmalar bu trende uymaya çalışıyorlar.

cam damacana çıkarmışsa da bir sonraki siparişim cam olacaktır, ama depozito falan vermem damacanasına.
  • asiri ucuz bir su markasi.
  • cam damacana fiyatı evet abartı ancak suyun kalitesi gercekten iyi. plastik damacanasını bugun siparis ettim, diger sularda cok az miktarda da olsa varolan klor ve flor yok icinde duyurulur.
  • "icilebilir" kategorisindeki bi avuc su markasindan birisiymis:

http://gundem.milliyet.com.tr/…/1656569/default.htm
  • internet sitelerinde ki müşteri şikayet ve öneri formu direk genel müdüre giden su markası, yeşilköy bayisine günde iki defa telefon etmemize rağmen onların ısrarla suyu getirmeme hadisesini müşteri hizmetlerine yazdım, 15 dakika sonra abant su genel müdürü imzalı bir mail aldım, konuyla en kısa zamanda ilgileneceklerini belirtmiş sağolsun, bayi sahibi 1 haftada getirtemediğimiz suyu gün sonunda nerdeyse ferhat gibi dağları delip ofise getirme kıvamına gelmişti, özetle bayileri düzgün çalışmıyor ama müşteri hizmetleri on numara su markası...

ayrıca (bkz: cam damacana/#32149297)
  • suyunu falan bilmem ama yağmurlu havada yoldan geçenleri gördüğü halde yavaşlamak yerine daha da gaza basan ve insanın boydan boya ıslanmasına neden olan şoförleri bünyesinde barındıran firma. ölümsüzlük suyunu bulsa alıp içmem artık, pazar pazar o derece keyfimi kaçırdı terbiyesiz adam.