şükela:  tümü | bugün
  • bu tür kişileri çokça görebiliriz. kalem oynatmak, birşeyler yazmak onlar için hatun kişi düşürmek yolunda bir araçtır; yanlarına, çevrelerine ne kadar kadın hayran toplanırsa o kadar başarılı olduklarını düşünmeleri de bundandır.
  • etrafta bolca bulunurlar, facebuktakileri hiç çekilmez, takibi bıraktırır.
  • geçen feysbookta birine denk geldim, uzun boylu bir çocuk muhtemelen saç ektirmiş, ne kadar kezban ve dul teyze varsa toplamış sayfasına. adamın ağır abaza ve çomar olduğu tipinden belli bildiğin hödük. bir bardak çay içelim mi gibi abuk subuk şeyler yazmış, teyzeler kezbanlar yüreğine kalemine sağlık filan çekiyor. kendisini yazar diye tanıtmış tam siktir lan diyecekken bir baktım herifin şiir kitabı varmış. hatta bu çomara d&r imza günü filan düzenlemiş. daha sonra adama klip bile yapmışlar şok üstüne şok geçirdim. muhtemelen iyide para kazanıyordur bu işlerden. iki üniversite bitirenlerin işsiz kaldığı güzelim ülkede abazalıktan şair olanlar ne konumlar elde ediyor. ha tabi bu elemanı ve türevlerini kimse tanımıyor birkaç seneye yok olup gidecekler elbet ancak voleyi vurmuş olarak.
    memleketin gerçek edebiyatçıları ev kiralarını dahi ödeyememiş halde yoksulluk içinde öldüler. bu pezevenklerin bu hale gelmesine içerliyorum sözlük.
  • bunun birde uzun hikaye yazanları vardır. ekşi sözlükte bunlar bol bulunur. şair dedikleriniz falan facebookta var, onlar tırt. asıl edebiyatçılar aramızda. adam öyle bir manitacılık hikayesi yazıyor ki aklınız durur.