şükela:  tümü | bugün
 • uzun hali: ankara büyükşehir belediyesi facebook sayfasındaki notre dame yorumları

  ankara büyükşehir belediyesi'nin facebook sayfasından dünya kültür mirası olan notre dame katedrali yangınına dair yapılan acınızı paylaşıyoruz paylaşımının altına yapılan insancıl (!) yorumlardır.

  "ateşiniz bol olsun daha dün ejdamiza soy kırım yaptı diyen bu zihniyetin acısını paylaşmak ne haddinize sizinde ateşiniz bol olsun kendine gel ankara büyükşehir belediyesi."

  dayı ejderha yazacakmış neredeyse, biraz zeki bir troll olsa ejderha ateş püskürtmüş de diyebilirmiş.

  "o kadar tarihi camimiz yandi kimin destegi oldu sen kalkmis fransadaki bina yandi diye üzüntüsünü yaşıyorsun"

  acı yarıştıran biri.

  avrupa ve hatta dünya ülkelerinden milyon insan üzüntüsünü paylaşmış, kültürel bir miras zarar gördü demişler. bu kindar, ikiyüzlü kütle ise sevinmekle kalmamış üstüne üzülenlere de nefret kusmuş. ilginçtir ki olumsuz yorumların hepsi de dini bütün, milli irade düşkünü insanlardan.

  bu yüzden sizden bir halt olmayacak. sizin içinizde insanlık yok. sizin içinizde empati yok. gerçek din bizim dinimiz kalan, inanmayan herkes cehennemde sonsuza kadar yanacak diye kibirlendiğiniz için, içten içe bu tür felaketlerden hem memnun kalacaksınız. siz onların kilisesi katedrali yanarken sevinirseizn, yarın bir gün caminiz yandığında onların üzülmesini bekleyemezsiniz.

  mansur yavaş'tan bir ricam, gökçek'ten kalan şu aktrolleri de temizlemesi.