şükela:  tümü | bugün
  • oyun bağımlılıyla mücadelenin simge isimlerindendir.

1 sene sonra gelen edit: bu adam facebook'ta metin2 gruplarında takılıyordu. abbas yanbasan, cabbar arena basan, mert kürtbasan, barzan bacıbasan, abuzetin taharedbasan vardı. orada loncası vardı ayıteam diye. pvp serverlarda takılıyorlardı öyle. oradaki muhabbet çok daha özgün ve spontaneydi. bende bulundum oradan biliyorum. nerede çokluk orada bokluk misali yavaştan bozmaya, işi paraya ve popülariteye çevirmeye başlamış.

seni ane qüd teze kizi baldir skm mk çakali eger bura okusan metiki palasim piladformu biraktisen eger gülb elenidik mk orbu oqlu o zamaki etigin kürfeler icin hebsi elmde makeme acmasam o zaman simdi seret.

bu adamı facebook'ta görseydiniz amk keko çomarı, boş muhabbet diye engeli basardınız.
  • bugün çekmiş olduğu outlast videosu ile beni gülmekten altıma işeten bağcılar kekosu bir youtuber. doğallığı ve küfürleri beni benden alıyor :d

outlast videosu
  • küfüleri ile yarım yarım yaran, twich sektörüne girse en çok izlenmeye ve aboneye sahip olacak gamer kişisi.
    (bkz: bağhım)
    (bkz: bu ne olm amına) replikleri ile şimdiden gönüllerde taht kurmuştur.
  • izlerken aşırı güldüm, özellikle outlast videosunda krize girdim. lakin bana bağcılar kekosu gibi gelmedi, o şekilde taklit söz konusu gibi hissettim ama yine de bilemiyorum. yıllar sonra bana oyun videosu izletti tabi, var olsun ahahahah
  • bu neeeğy deyişiyle beni yaran yeni yutubır. normalde böyle absürt şeylere gülmem, hatta nefret ederim ama bu beni harbiden kırdı geçirdi. youtube un saçma blocklamasına boyun eğebilir; ki bunu istemeyiz.
    çocuklar da izlemesin arkadaş.

uyarı editi: doğallığı elden bırakırsan babalara yanbasarsın abbas. daha fazla komik olacam diye zorlama, zaten yeterince komiksin

teşkür ediyorum
  • bu ne oglim amına
  • outlast serisinin 2. videosu gelmiş. yine gülmekten altıma işedim :dd
    videoya baqım
  • (bkz: çavani)