şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. taze geldi.*
  • ülkede son 4 senedir ayyuka çıkan futbol fanatizmi ve bu fanatizmin sebep olduğu gergin tartışma ortamından ötürü, her ne kadar zorlanacak olsa da, artık herhangi bir sözlük içi futbol tartışmasında yer almamak için çaba gösterecek yazardır. futbol fanatizmine karşı tek başına da olsa bir duruş sergilemeye, futbolun güzelliklerini fark edip gereksiz tartışmalara girmemeye çalışacaktır.
    futbolu güzelliklerle gören tüm insanlara saygı ve selamlarını gönderip iyi yazmalar diler.
  • bundan böyle rakip kulüpler ve taraftarlarını rencide eden ve diyalog kuramayan yazarları herhangi bir açıklamada bulunmadan engelleyeceğini önemle belirtmek isteyen, futbolu gheorghe hagi, alessandro del piero, davor suker, predrag mijatovic ile sevmiş yazar. yaşasın güzel futbol !
  • abartılmış, taraflı, uydurma hikayeleri sözlüğe yazan biçare gs troll'ü. beni engellemişmiş, engellemese hatrım kalırdı.
  • vasat kafalı bir troll.
  • kendisinin bir zamanlar uludağ sözlük'te yazdığını biliyorum ve kim olduğunun farkındayım. vasat ve düz entry'lerle sevgi kelebeği rolünü oynamayı iyi becerir. içten içe ise kin kusar. herkese akıl vereceğine yıllardır sözlüklerde yazmasına rağmen yazma beceresini 1 gram dahi geliştirememiş olmasıyla ilgilensin.

şampiyon fener,
    benden de sana engel.
  • her zaman fenerbahçe" den nefret etmiş ancak asla fenerbahçe" ye hakaret etmemiş yazar. uludağ sözlük" de de böyleydi, ekşi sözlük" de de böyle olacak.
    eğer bir yazarı engellemişsem sebebi futbol hakkında öz eleştiri yapmaması ve rakip takımlara saldırıda bulunmasıdır. okumuyorum, çünkü engelledim ancak aynı uludağ sözlük" de olduğu gibi ekşi sözlük" de de fenerbahçe ve beşiktaş" ı eleştirmeyip galatasaray" a saldıran insanlar var.
    ben hepsinden daha iyi kalpli olduğumu biliyorum. çünkü fenerbahçe" den nefret etsem de, beşiktaş" a büyük bir sempati duymasam da sizin aksinize küfür etmedim asla takımınıza.
    sürekli, sırf fenerbahçenizi ve beşiktaşınızı saygı çerçevesinde eleştirdiğim halde, bunu kabul edemediğiniz için hem uludağ" da hem ekşi" de bana hak etmediğim iftiralar attınız, tahrik edip sinirlendirmek için elinizden geleni yaptınız. yine de saygı çerçevesinden ayrılmadım. ama sırf bu yüzden beni kırıcı biçimde samimiyetsizlikle suçladınız.
    diyalog da kurulmuyor sizinle. " melo ? " diyorsunuz " volkan ? gökhan ? " deyince kaçıyorsunuz. " şike yaptınız " diyorsunuz, " 3 temmuz 2011 " denildiğinde kaçıyorsunuz. sonra da ben kötü adam oluyorum. çünkü yazdıklarım işinize gelmiyor.
    ben çizgimi aynı şekilde sürdüreceğim arkadaş. isteyen beğensin isteyen nefret etsin. ama yönelttiğiniz o suçlamalardan hiçbirini hak etmiyorum ve hepinizi seviyorum.
  • çok yorulduğundan bundan sonra fenerbahçe ve beşiktaş konusunda öz eleştiride bulunmayıp sadece galatasaray" ı eleştiren yazarları herhangi bir açıklamada bulunmadan engelleyecek, mesajlarını silip yanıtlamayacak olan yazar. bu konuya dikkat çekip saygılarını sunar.
  • fenerbahçe ve beşiktaş fanatiklerinden gelen mesajları bundan sonra yanıtlamadan sileceğini önemle vurgulamak isteyen yazar.
    çok yorgunum ve anlayışınızı rica ediyorum. saygılar...
  • fenerbahçe ve beşiktaş konusunda öz eleştiride bulunmayıp sadece galatasaray' ı eleştiren yazarlarla artık diyalog kurmayacağını önemle belirten yazar.
    lütfen mesaj göndermeyin, yanıtlamak ve tartışmak istemiyorum. saygılar...