şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rt america'da breaking the set isimli programında godamanların ağzına ağzına vuran canavar gazeteci.
  buyrun buradan yakın dünyayı; https://www.youtube.com/user/breakingtheset
 • türkiye'de yakınından geçecek bir imitasyonu dahi yoktur. güzeller sadece ve sadece güzel, akıllılar sosyal iletişim yoksunu, fazla dakika alanlar kesinlikle man kafa, patron yataş takımında paf'tan türemiş vb. tipler.
  evet bir benzeri ülkemizde yok. "olma ihtimali olanları zaten süpürdüler" diyebilirsiniz elbette ancak bu başka bir şey. sağlam bir gazeteci olmasının yanı sıra evet çok zeki ve hoş bir ablamız. bizim de hoş örneklerimiz vardı bazen konserlerde falan karşılaşıyorduk, hoşumuza gidiyordu, kafayı açmış birileri var kutunun içinde diyorduk. şimdi göremiyoruz, internetteyiz ve bol bol okuyoruz.
  bir abby martin'e bakalım bir de bizim haber kanallarımızda dakika alan, program yapan, çakma gazeteci, model ablalara bakalım. kafayı duvarlara vurmak için çok hoş bir neden; abby martin.
 • amerikalı muhalif medya kişisi. yaptığı program breaking the set için denilecek laf yok zaten. biraz önce oliver stone'u konuk ettiği bir yayını izledim ve tek kelimeyle efsaneydi. fakat yayın sırasında düşündüğüm bir şey de, bütün bu uğraşlarını moskova merkezli ve kremlin'den parasını alan bir kanal üzerine yapıyor olmasıydı. bu yüzden hedefi olan amerika için söylediği her şeyde "ya rusya" şüphesi doğdu benim zihnimde.

  gerçi iki tarafın da aynı cismin farklı renkleri olduğu bir dünyada en azından bir tarafın kirli çamaşırlarını ortaya çıkarmaya çalışması kayda değerdir.

  bir de hem akıcı konuşması, hem güzelliği, hem de muhalif kişiliği ile bana biraz ana kasparian'ı hatırlattı.
 • devlet destekli rus televizyonunda rus hukumetinin kirim politikasini sert bir sekilde elestirmis.
 • russia today aracılığıyla amerikan goygoyculuğu yaparak gözümden düşen güzel dişi. rusya'yı eleştirebileceği binlerce konu varken çıkıp kırım politikası yüzünden eleştiriyorsun, baya baya da atarlısın. bunun sebebi çok açıktır; abd'de bana kanal var mı? kafası. ayrıca yaptığı atarlı konuşma bir anda bbc dahil bir çok yerde haber de yapıldı. ilginç değil mi? abby martin o kadar çok önemli haberler yaptı ama böylesine gündeme gelen bir tek rusya karşıtı tutumu oldu. klasik amerikan algı savaş taktikleri.

  ama bu taktikler, soğuk savaş tadında basit hamleler, artık eskisi gibi yenmiyor. çünkü hikayeler eskisi gibi akmıyor. bizler türkiye'den bile kendini bozduğunu görebildik abby'cim. ayrıca bugün söz konusu kanal russia today nam-ı diğer rt news youtube tarafından bloklanınca abd'nin kullanabileceği silahların bolluğu ve çeşitleri bir kez daha önümüze serilmiş oldu.
  şimdi sırada abby martin'in bir amerikan televizyonuna geçmesi ve başarılı, özgürlükçü gazeteci sıfatının ekmeğini yemesinde gibi görünüyor. umarım yanılıyorumdur.
 • gazze hakkında yaptığı açıklamaları dinlerken en azından yarama su serpilmiş gibi hissettiren kadın.
 • ister gerçek gazeteci, ahlaklı, dürüst ve objektif dedirten amerikalı.
 • tanım: ormanda on nevşin gücünde taşaklı ve akıllı kadın ..

  sevenlerini şöyle alalım
  https://www.youtube.com/…l/ucg29fnxzm4f5u8xpqs1cs1q
 • the untold history of palestine & ısrael isminde harika bir videoya imza atmıştır.

  https://www.youtube.com/watch?v=cuzar3op1qw