• bu zihniyetçe demokrat parti ve adalet partisi döneminde de hazırlatılmış genelevler vardır. (bkz: altıncı filo/@libertarian) (bkz: kanlı pazar) (#958647, #4159137, #10994867) günümüzün artık yaşlı duayen islamcılarının liderliğinde (mehmet şevket eygi gibi) bu filoya karşı eylem yapan solculara saldırılmış, öncesinde de şu ilginç enstantaneye imza atılmıştır.

(bkz: altıncı filo'nun kıble olması)
  • çarpık bir olaydır. yalnız utanmasa kendi anasını abd askerine hazırlatacaklar tarafından dile getirilince daha bir çarpık oluyor. *
  • referandum öncesi ortamı germeye çalışan tarafperver güdümlü kolpacı zihniyetten çok çok iyidir.

meali: zihnini satmak bedenini satmaktan bile iyidir.
  • ponpon kızları başbakan geliyor diye sahaya çıkartmayan zihniyetle aynıdır. sadece ters yönlü hareket etmektedir.
  • bir benzeri osmanlı zamanında ingiliz askerlerine yapılmıştı hatta ingiliz askerlerine beleşti. zamanın sözlük yazarı kılıklı fırlama gençleri ingiliz üniformaları bulup bedavaya halvet olmayı deneyip zabıtaların kovulması ile ilgili bir roman bile vardıda ismini hatırlayamadım bayağı ufaktım okuduğumda.

edit: bu entry yazarın üşengeçliğine bağlı olarak bir ileri bir tarihte bkz verilecektir.
  • islamci abilerimiz altinci filo icin yapmislar bunu zamaninda. "hristiyan" emperyalistlerin, ulkelerindeki "musluman" kadinlari sefa icinde becermesi icin. hatta filonun karsisinda duran "musluman" genclerin aleyhinde yazilar yazmislardir. kim bilir belki bildiriler bile dagitmislardir, kurtulus savasi`nda ulkeyi isgal eden dostlarimiz icin yaptiklari gibi.
  • x partiyle ya da y partiyle alakası yoktur. o gün bugünki akp iktidarda olsaydı onların daha azını yapmayacağından şüphem yok.
  • çok çarpık bir olaydır ama bu oldu diye atılan bok sadece chp'ye değil, o dönem o partide olup, daha sonra başka partiler kurmuş ve aynı zihniyeti sürdürmüş olanlarada eşit olarak paylaştırılmalıdır.

hak, hukuk ve eşitlik bunu gerektirir, değil mi? hatta o dönem kimler varmış bu chp'de ve sonra ne yapmışlar bir dökümünü almak lazım boş bir zamanda.
  • çok yakın zamanda bir benzer hareket için;

(bkz: bono'nun boğaz köprüsü'nde yürümesi)

not: chp,akp,mhp,dp,anap ismi değişiyor sadece malzeme aynı.
hesabın var mı? giriş yap