şükela:  tümü | bugün
 • edit: ve ayrıca (bkz: jewsa)

  richard nixon: yahudi henry kissinger, ulusal güvenlik danışmanıydı. what was kissinger's role in watergate?

  bill clinton: monica lewinsky yahudi. ayrıca ilişkilerinin 1995-1997 arasında olmasına rağmen monicacığımın, defter arasında kurutulmuş gül saklıyormuşcasına clinton'ın spermlerinin yer aldığı elbiseyi 1998'e kadar saklaması sıradan bir kadın olmadığı ihtimalini kuvvetlendiriyor.

  trump'ın rusya konulu ilk azil davası:

  trump said 'the jews always flip' after cohen agreed to cooperate with mueller
  david pecker ıs second jewish friend to turn on trump
  allen weisselberg ıs third jewish pal to flip on trump

  trump'ın ukrayna konulu ikinci azil davası:

  ukrayna başkanı volodymyr zelensky: yahudi
  adam schiff: yahudi
  lev parnas: yahudi
  ıgor fruman: yahudi
  daniel goldman: yahudi
  jerry nadler: yahudi
  eliot engel: yahudi
  gordon sondland: yahudi
  alexander vindman: yahudi
  fiona hill: yahudi

  yeni ifade verenler ile birlikte trump'a karşı açılan ikinci azil davasında yahudiler listesini yenilemenin vakti geldi.

  öncelikle eski listede eksik kalanlar:

  jackie speier: yahudi
  marie yovanovitch: yahudi

  yarın ifade vereceklerini öğrenerek tanıştığımız yahudiler:

  noah feldman
  pamela susan karlan
  michael gerhardt
 • arti bir de benden gelsen

  jeffrey epstein (ki kendisi de yahudi) hala yasiyor
 • akşam akşam cin hikayesi anlatılır, aman anlatma korkuyoruz, şimdi şurdan cin çıkacak gibime geliyor aman denir ya (tabi allah'a sığınacan, cin senden korksun..), anlattığın hikayeye göre yahudi de şimdi öyle gece gece şurdan eve gelecek gibime geldi. şaka bir yana evet teşkilatçı kimi yahudiler var.

  işin ilginç yanı abd'de bunların yahudi olduğunun sanki çok net olarak ortaya konması. kripto yahudi falan abd'de daha az görünüyor gibi, belki de hiç kripto ırk orda yoktur.

  bu arada ''john frederic kennedy'' ( john f. kennedy ) ile ilgili de eklemeler yapılırsa sevinirim varsa, ki büyük ihtimalle vardır. ama işin şu yanı da var zaten yahudiler üst yerlerde ve kimi oransal olarak normal, olağan dışı bir durum yok da diyebilir. yalnız monica'nın o kadar süre o spermli elbiseyi saklamış ya kuşkulandım bayağı. keşke clinton evet yattım monica ile deseydi, yalan söylediği için azl falan oldu, yazık sempatik adamdı. bosnalıları da kurtaranlardandı. petrol için yaptı falan dendi ama petrol çıkmadı şimdiye kadar ki bundan sonra çıksa da alakası yoktur.
 • frankfurt okulunun butun buyuk beyinleri gibi yani.
  o okuldur ki elestirel kurami yazmakla kalmamis, devam ekolu ve temsilcileri gelistirmeye devam etmistir. zaten bakildiginda dunyanin daha yasanabilir bir yer olmasi icin "bilimsel" olarak kafa yoranlarin arasinda bir cok yahudi mevcuttur. otokratik merkeziyetci nasyonalistleri azletmek isteyenlerin yahudi olmasi da sasirtici olmamali haliyle. birakiniz azletsinler.

  lez go bernie !
 • islam peygamberinin eş ve cariyelerinin bir kısmının yahudi olduğunu bilmeyen adam abuklaması.

  hatta islam dininde çoğu unsur musevilikten geçmiştir. sünnet, domuz eti yasağı, giyim kuşam, birçok kaide.

  yahudiler binlerce yıllık bir topluluk ve tarih boyunca oradan oraya sürüldükleri, katledildikleri, dışlandıkları için dünyanın birçok bölgesine yayılmış durumdalar.
 • finans'ın azil davalarındaki rolü ilkin sıkıştırmaydı, şu an örtme aşamasına geçtiler yani trump'ın makamında durma garantisi onlar. bazı şeylere ters bakın, çok fazla önünüze düşen gölgelere takılıyorsunuz.