şükela:  tümü | bugün
 • travmatik çocukluğunu sikeyim. bir kadını boğup, karnını yarıp, çocuğu çalmış..

  düşün, eşin hamile. çocuğun olacak, hayal kuruyorsun ve kevaşenin biri çıkıp eşini öldürecek, karnını yarıp çocuğu alacak. bu durumda katilin travmatik çocukluğu senin aklına gelir mi?

  mal mısınız amk? hak ettiğini bulmuş. hastaysa otursun evinde, topluma girmesin amk. bu kadının hastalığının cezasını neden masum insanlar çeksin? yaşama hakkı olmamalı..
 • --- spoiler ---

  2004'te missouri'de boğarak öldürdüğü hamile bir kadının karnını yararak bebeğini kaçırmaktan hüküm giyen lisa montmomery...
  --- spoiler ---

  şeytanın küçük ortağının hak ettiği sondur. 70 yıl sonra ilk olan bir kadının idam edilmesi değil federal bir mahkeme emrince bir kadının idam edilmesiymiş.

  ayrıca:, (bkz: #118206131)
 • hamile bir kadını öldürdükten sonra karnını yararak bebeğini çıkarıp çalmıştır.

  sjw'ler de hemen damlamış, bu canavarın nasıl sıkıntılı bir geçmişi olduğundan ve aldığı cezanın ağır olduğundan dem vuruyor.

  siz nasıl manyaklarsınız ya!

  edit: insan hayatı kutsal falan değildir ve her insan yaşamayı haketmez. bazı insanlar kötü ve zararlıdır. bunun nedenleri hem genetik, hem de psikolojik olabilir. bu tip insanları ayıklamak, genlerini aktarmanın önüne geçmek gerekir.
 • " üvey babası, onu 11 yaşında taciz etmeye başladı. daha sonra, cinsel şiddet amacıyla onu aileden izole etmek için bir karavanın yan tarafına bir oda inşa etti. montgomery'nin annesi kızına tecavüz eden kocasını yetkililere bildirmedi. montgomery, o sırada bir kuzenine, ailesinin evde yapılan işler karşılığında diğer erkeklerin ona tecavüz etmesine izin verdiğini söyledi.
  kaynak yeniçağ: abd’de 70 yılın sonra ilk kez bir kadın idam edildi "

  oha oha oha. başından böyle bir çocukluk geçmiş birinin neden cezai ehliyeti var? insan kafayı yer benliğinden kaçar gider bambaşka birisi olur. bebek de çalar, çocuk da yer böyle birisi. izole edip tedavi etmek değil midir bunun insanlığa yakışanı?
 • idam edilen kadın çocukluğundan itibaren toplu tecavüze uğradığı, işkence gördüğü için akli dengesini tamamen yitirmiş, çocuklarına bakamamış, halisünasyon gören, gerçekten kopmuş ağır hasta biriymiş.

  şurada detayları yazılmış
  https://www.theguardian.com/…-row-execution-history

  psikoloğun yazdığı 184 sayfalık rapor kan dondurucu: https://beta.documentcloud.org/…sang-social-history

  kadının hem anne hem baba tarafında genetik ruh hastalıkları, akraba evliliği, çocuk istismarı, ne ararsan var. annesi ağır sosyopat manyağın tekiymiş. üvey babası hem kendisi fiili livata dahil her tür tecavüzü yapmış, hem sarhoş arkadaşlarına toplu tecavüz ettirmiş. 13 yaşından itibaren eve gelen ustalara, tamircilere ebeveynleri tarafından ücret olarak sunulmuş. üstüne hem birinci, hem ikinci kocası sadizm fetişisti çıkmış, onlar da evlilik içi ağır işkenceli tecavüz etmiş durmuşlar. zavallı kadın insanın aklının havsalasının almayacağı korkunç bir hayat yaşamış, terapisti anlattığına göre hapiste çok mutluymuş çünkü artık kimse ona işkence ve tecavüz etmiyormuş. idam da kurtuluşu oldu.

  çocuklarına bakamadığı için zorla tüp bağlama ameliyatı yapmışlar, bundan sonra da devamlı hamile kalıp bebeği kaybettiğine dair sanrılar görmeye başlamış. çocuklarının anlattığına göre ruh gibi yaşıyormuş, gerçeklikten tamamen kopmuş. ayrıca gördüğü şiddet ve işkence yüzünden beyin hasarına da uğramış, türkiye'de olsa hapse bile atılmaz daimi olarak bakırköy'e yatırılırdı. bu kadar ağır hasta birinin cezai ehliyeti olamaz, ama amerika'da sistem çok vahşi olduğu için akli dengesi yerinde olmayanlar ve zihinsel engelliler idam ediliyor, hapse atılıyor. sistem çocukken bu kadını istismarcı psikopat ailesinden kurtaramamış ve göz göre göre bu hale gelmesine izin vermiş. bakamadığı, bakımsızlıktan sersefil olan çocuklarını da elinden almamışlar, o çocuklar kim bilir ne travmalarla ne hasarlar aldı, üstüne bir de annelerinin bilinçsiz olarak işlediği korkunç cinayetin psikolojik yüküyle yaşayacaklar. onların da katil olmayacağının bir garantisi yok.

  bu linkini verdiğim rapor amerikan toplumunun en iğrenç, en karanlık tarafını ve fakir kesimin kuşaklar boyu yamyamlaşmasına neden olan korkunç bir kast sistemi gerçeğini ortaya seriyor. bu insanlık dışı sistem başka memleketlerde olmayan caniler, ruh hastası katiller yaratıyor. hepsini idam etseler bile esas üretim kaynağı olduğu gibi durduğu için kimseye bir faydası yok.

  şu da red pillci beyinsizlere gelsin: (bkz: #118135570)
 • psikolojik tedavi ile cozulur diyenler, o zaman butun tecavuzcu katilleri de tedaviye yollayalim baska cezaya gerek yok, onlarin hepsi mukemmel ve sevgi dolu bir cocukluk gecirdi cunku. oldu mu? olmadi.
 • kurbanına çektirdiği acının misli misli fazlasını çekerek ölmesi gereken bir caninin zehirli iğneyle idam edilmesi olayı.

  bu cani katil, 2004 yılında hamile kurbanıyla internette bir terrier köpek sayfası üzerinden tanışıyor, biraz sohbet ettikten sonra kurbanının 8 aylık hamile olduğunu öğreniyor ve sohbeti derinleştirmek adına kendisinin de hamile olduğu yalanını söyleyip kurbanıyla samimiyet kuruyor. sonrasında kurbanının yeni doğan yavru köpeklerinden birini almak üzere kurbanının evine gidiyor, zor kullanarak etkisiz hale getiriyor. bağladıktan sonra kadının karnından bebeği alıyor. kurbanını boğarak öldürdüğü yazılmışsa da zavallı kadının bebek alınırken hala canlı olduğu ve kanamadan öldüğü sonradan ortaya çıkmış. cinayet sonrası sohbet geçmişi ve ip adresinden iz süren polis bu caniyi evinde bebekle yakalıyor. bebeği kurtarıyorlar neyse ki.

  katilin kötü bir çocukluk yaşadığı ve travmatik çocukluk geçmişi yüzünden bu hale geldiği; bu durumda birinin idamının insanlık ayıbı olduğunu söylemiş avukatı. keşke bunları o zavallı kadının sevdiklerinin gözleri içine bakıp da söyleyebilse.
 • bu amk karısını bu zamana kadar idam etmemeleri suç. annenin karnını yarıp bebeğini çalmak nedir amk.
 • nasıl 70 sene sonra ya? (bkz: monster) filminde hayatı anlatılan kadın 90’lı yıllarda idam edilmedi mi? nasıl 70 oluyor? hatta şimdi baktım 9 ekim 2002 ve kadının adı aileen wuornos.
 • federal hükümet tarafından 68 yıl sonra ilk kez bir kadın idam edilmiştir, yoksa 68 yıldır abd’de ilk kez bir kadın idam edilmemiştir (eyaletler de idam cezası verebilir ki daha yaygındır ve idam cezası uygulanmıştır).