şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: oh fuck)
  • ne olup bittiğini dahi bilmeden buna sevinen öküzleri gösteren durum. yahu bu kadar mı ölme öldürme meraklısı katil ruhlu insan olur.

edit: ne kadar çok punisher varmış memlekette hepsi özelden ölüme dair tirnak içi özlü söz söylemekle, kufur etmekle ya da saçmalamakla meşgul. ölen amerikali ya da zenci diye sevinenleri de var daha dürüstçe ve hepsi de cahilce kendini bir diğerinden farklı zannediyor. hepiniz aynı şeyin laciverdisiniz şunun şurasında, sakin olun.
  • bence nefsi müdafaa örneğidir.ersan şen tarafından tükürükler eşliğinde yorumlanması gerekir.
  • adama bıçak çekmişler; o da kendini savunmuş.

oyna devam.
  • elindeki gözlükmüş ancak linç yiyeceğini anlayan kişinin ne yapacağı belli olmaz, özellikle silahı varsa durum sıkıntılı bir hal alabilir ki almış zaten.
    orda uzakta biri ölmüş, bana ne...
    edit: kimileri gözlüğü düşürmüş, bıçak diyor ancak bana ne?
  • uzun video da olaya karışanlar haricinde bir tane de abd askeri ters kelepçe ile yere yatırılmış.
    kim kimi sikiyor hakikaten belli değil
  • albuquerque‘de sıradan bir gün. dikkatli izleyince solda saul goodman’ın aracı park halinda görülüyor. oh fuck diye bağıran ise jesse pinkman.
  • orantısız güce karşı, orantısız mermi kullanmış.

kim olsa "hadi gelin beni dövün" demez, aynı şeyi yapardı.
    insan psikolojisi.

yok bıçak değilmiş de gözlükmüş de blabla...
  • bıçak çekmişler kendini savunmuş pozisyon temiz oyna devam.
  • uzun videonun 04:20 saniyesinde dikkat ederseniz, elindeki bıçak yere düşüyor mermiyi yedikten sonra. büyük ihtimal beyazlıyı bıçaklayıp öldürecekti ama eşşek cennetine gitti.

üzülmedim.

tanım: paket olan bir gösterici.