şükela:  tümü | bugün
77 entry daha
 • kanım dondu izlerken. nasıl yaratıklarsınız sizler öyle ya? bir de dönüp uyuşturucu kullanmayın çocuklar diyor. yemin ederim siz ırkçı caniler o uyuşturucu kullananlardan daha fazla zararınız var bu dünyaya.

  düpedüz ırkçılıktır.

  edit: polisler görevden alınmış. görevden alınması yetmez yargılanması gerek bu ırkçı pisliklerin.

  https://www.msnbc.com/…-of-george-floyd-83923013659

  ayrıca 2014 yılında eric garner'in ölümü ile neredeyse aynıdır.
 • ayarsızlıktır.

  polis adalet dağıtan değildir. her ne koşulda olursa olsun esas görevi zanlıyı yargı karşısına çıkartmaktır. zanlı dedim özellikle. şayet polisin canına kasıt varsa o zaman kendini savunmak için cana kast etmeden etkisiz hale getirmek görevidir. dan diye vuramaz.

  herif sokak ortasına adamı nefessiz bırakarak öldürmüş. bu kadar basit. polisi karalamak falan değil bu. olan bitenin sonucu.
 • ulan adamın suçu ne olursa olsun cezasını verecek makam mahkemedir. adam on defa nefes alamıyorum diyor. karaktersiz piç kurusu polis bastırdıkça bastırıyor adamın boynuna. bu adam kasten adam öldürmekten yargılanıp müebbet almazsa da sokayım öyle ülkeye de adalet sistemine de.

  malağın biri de ekşi sözlük polis karalama timi iş başında yazmış. evde polisi anasıyla bassa kolay gelsin deyip çıkacak tipler bunlar. attığı videoda da polis elektroşokla etkisiz hale getirilmiş adamı öldürüyor. bunlar ölmeyi cidden bayılmak sanıyor heralde.
 • amına kodumun cnn'i haberi daha vermemiş internet sitesinde dahi yok.
 • fbi’ın devreye girmesiyle "şimdilik" görevden uzaklaştırılmış ve soruşturma sürüyormuş. öyle kolay kolay yırtamazlar oralarda bu durumdan. bir de tutuklama sırasında nedense abd polisi hep boğaza baskı uyguluyor. daha önce de benzer durumlarla karşılaşmışlardı ama pek bir düzelme yok anlaşılan.
 • (bkz: orospu çocuğu)

  not: annesinin bir suçu yok. sadece en rahatlatıcı küfür bu. hatta orul orul orospu çocuğu olarak da düzeltebiliriz.
 • katil orospu cocuklarinin ev adresleri yayinlanmis nette. umarim guzel haberler gelir.
 • lan kendine kurekle saldirip yaralayana, kaldirim tasi atana bile ates etmeyen turk polisine nefet kusan, pkk guzellemesi yapan teroristler icin amerikandan birkac tanesini getirip diyarbakira, tunceliye. hakkariye, afrine vs. salacaksin.
  gorsunler bakalim o kiclarini yaladiklari amerikalilar bunlara nasil muamele cekiyor.
  gerci atalar demis, deveye diken, kiroya sken yaranir diye.
  bunlar yine gider amerikan rus kici yalamaya devam eder.
 • benzer şekilde yine polisin nefessiz bırakarak öldürdüğü bir vakanın birkaç yıl önce gerçekleştiği olaydır. üstelik hatırladığım kadarıyla eski olayda doğru dürüst bir ceza da almamıştı polis.

  benim anlamadığım bu siyahilerde hiç mi organize olma kabiliyeti yok, çok yüksek olasılıkla ırkçı saik ile gerçekleşen bu cinayetlere yeterince tepki koyamıyorlar.

  mesajlar sonrası edit: fergusan olayları, 92 los angeles riots, (bkz: kelly thomas) olayları bu isyanlardanmış.
 • orospu çocuğu adamı ters kelepçe yapıp yere yatırmışsın etrafta sürüyle polis var dakikalarca dizinle boynunu eziyorsun adamın. bu ırkçı köpeğin ifşası yapılmış herif gerçekten ırkçının teki. bir de burada olayın perde arkasını, öncesini bilmiyoruz diyen var. beyinsiz sığır, ırkçı katil bir amerikan polisini bile savunuyor.

  edit: imla
583 entry daha