şükela:  tümü | bugün
154 entry daha
 • --- spoiler ---

  - u guys were kind of loud last night
  +im tired

  --- spoiler ---

  aahhahaah cocuk biraz gurultuluydunuz onceki gece diyor o da hayir demek istedi ama ben yorgunum diyor sonra annen tokatliyordu beni diyor muhahah
 • ingilizce öğrenirken türkçeden de olan türktür. dil konusunda arafta kalmış, kendisini ifade etmeyi becerememiştir.
 • saf rolünü bu kadar iyi oynaması mümkün değil. bu kadar saf olması da mümkün değil. bu nasıl iştir?
 • izlerken ben utandım yemin ederim ama şunu söylemeden geçemiyecem artık özgüven mi değil mi bilmiyorum ama mürsele bu konuda helal adam hiç çekinmemiş yemin ederim swh biri şu adama ingilizce öğretsin.
 • gelismis ulkelere gidip tutunan iki tip turk vardir, ya da orada mutlu olan diyelim.
  ya gercekten kalifiye, universitede akademisyen, veya doktor tarzi o tip ulkelerde hakikaten iyi para kazanabilecegin, zaten refah ulkesindeyken, o refahin da ustunde refah suren turkler ya da boyle hakikaten tam anlamiyla boyle, ne kendi dilini ne oranin dilini konusabilen, sigir tipler. orta sinifin gitmesi bu iki kesimden de daha zor. o yuzden turkiye'den siktir olup gitmek basligi sizi sasirtmasin. orasi orta sinif az kalifiye orta-iyi arasi ingilizce bilenlerin mudavimi oldugu bir platform.
 • yorumlara baktımda 5 ay önce bizim türkler idiot çukuruna itelemeye çalışmışlar mursel i ahahahaha

  kahkahalarla izledim gerçekten kötü bi örnek bizim izdivaç programlarından transfer etseydik bi delikanlıyı.
 • izleyip yer yer yarıldığım videodur.

  mürsel'deki özgüvene hayran oldum. adam 10 kelime ingilizce bilmeden amerika'ya gitmiş, evlenmiş, bir de programa katılıyor. ..biz ise yurtdışına çıkmadan önce ''acaba onlar gibi konuşabilecek miyim'' tribine giriyor, salak saçma bir kompleks yaratıyoruz.

  ayrıca videolar herkes tarafından baya komik bulunmuş. tam amerikalıların sevdiği tarz. hatta bir sit-com'da bizim mürsel tiplemesine yer vermeleri işten bile değil. adamın doğal hali bile tipleme gibi... *
 • çorum artık dünyanın problemi.
 • ben de hızlı konuşulan ingilizceyi çoğu zaman anlamam, ama o ortama girmişsin kadın sana elli kere “are you ready to marry ?” diye soruyor, bir “yes“ diyemedin, susuyorsun, sağına soluna bakıyorsun, south park sessizliğinin amına koydun, sonra “me?“ , “anna?” diye absürt absürt sorular soruyorsun. soru açık değil mi kardeşim orada senle anna’nın evliliği için parti veriliyor.

  yok anna’na küfür etmeyeceğim anna’nın suçu yok. anna’nın değil, ebbe’nin amı.
 • gayet başarılı bir arkadaş. özgüvenli, tebrik ederim.

  neden itin götüne sokulmaya çalışıyor anlamadım.
  tamam sizin ingilizceniz süper, siz süpersiniz, tamam.
  zaten ingilizce elit bir dil, sadece elitler konuşabilir.
332 entry daha