• yorumlara baktımda 5 ay önce bizim türkler idiot çukuruna itelemeye çalışmışlar mursel i ahahahaha

kahkahalarla izledim gerçekten kötü bi örnek bizim izdivaç programlarından transfer etseydik bi delikanlıyı.
  • izleyip yer yer yarıldığım videodur.

mürsel'deki özgüvene hayran oldum. adam 10 kelime ingilizce bilmeden amerika'ya gitmiş, evlenmiş, bir de programa katılıyor. ..biz ise yurtdışına çıkmadan önce ''acaba onlar gibi konuşabilecek miyim'' tribine giriyor, salak saçma bir kompleks yaratıyoruz.

ayrıca videolar herkes tarafından baya komik bulunmuş. tam amerikalıların sevdiği tarz. hatta bir sit-com'da bizim mürsel tiplemesine yer vermeleri işten bile değil. adamın doğal hali bile tipleme gibi... *
  • çorum artık dünyanın problemi.
  • ben de hızlı konuşulan ingilizceyi çoğu zaman anlamam, ama o ortama girmişsin kadın sana elli kere “are you ready to marry ?” diye soruyor, bir “yes“ diyemedin, susuyorsun, sağına soluna bakıyorsun, south park sessizliğinin amına koydun, sonra “me?“ , “anna?” diye absürt absürt sorular soruyorsun. soru açık değil mi kardeşim orada senle anna’nın evliliği için parti veriliyor.

yok anna’na küfür etmeyeceğim anna’nın suçu yok. anna’nın değil, ebbe’nin amı.
  • gayet başarılı bir arkadaş. özgüvenli, tebrik ederim.

neden itin götüne sokulmaya çalışıyor anlamadım.
    tamam sizin ingilizceniz süper, siz süpersiniz, tamam.
    zaten ingilizce elit bir dil, sadece elitler konuşabilir.
  • mürsel bence temiz bir kişiliğe benziyor, anna da çok sempatik. uygunlar birbirlerine. size ne oluyorsa?
  • mürsel abinin her an traktörle kırsala gidip tarla işlerine girecekmiş gibi bir hali var. akşam da köy kahvesinde hasan, mehmet, ramazan ile okey dönerler.
  • kafamda deli sorular: bunlar nasıl tanışmış, nasıl anlaşmış, bu adam oraya nasıl gitmiş?
  • (bkz: isildemek)

baskasi adina utanmak, utandım. allah baskalarini utandırmasın
  • “kimler kimler yuva kuruyor, ben niye kuramıyorum?”
hesabın var mı? giriş yap