şükela:  tümü | bugün
 • furkan denen kağıt parçasının 12 haziran 2016 orlando gay bar saldırısı ile ilgili "haberi".

  link verip tıklarını arttırmak istemiyor, buraya yapıştırıyorum. dileyen googlelar bulur. sebep olmak istemiyiyorum.

  haber şöyle:

  "daeş, abd'nin orlando kentinde ibnelerin gece kulübünde meydana gelen ve en az 50 kişinin hayatını kaybettiği ve 53 kişinin yaralandığı silahlı saldırıyı üstlendi.."

  "daeş, abd’nin orlando kentinde ibnelerin gece kulübünde meydana gelen ve en az 50 kişinin hayatını kaybettiği ve 53 kişinin yaralandığı silahlı saldırıyı üstlendi.
  gece kulübüne silahlı saldırı düzenleyen afgan asıllı ömer sıddık metin’in, saldırıdan önce acil servisi aradığı ve daeş’e bağlılık yemini ettiği belirtildi. pulse club adli gece kulübü önünde çevreye ateş açan ve daha sonra kulübe girerek içeridekileri rehin alan 29 yaşındaki saldırganın özel bir güvenlik şirketinde çalıştığı belirtildi.
  yerel saatle 02.02’de (tsi 09.02) saldırıyı başlatan ömer metin, sabah 05.00’de, gece kulübünde bulunanları yaylım ateşine tuttu. orlando polisi yaptığı açıklamada olayın bir terör saldırısı olduğunu açıkladı. saldırganın üzerinde herhangi bir patlayıcı madde bulunmazken, saldırıda kullandığı tüfek ve tabanca ile birlikte ölü olarak ele geçirildi."

  aşağılıksınız!
  iğrençsiniz!
  katilsiniz!
 • ele geçirilen tüfek ve tabancayı merak ettirmiştir. içeri moab mı attı ne yaptı da bu kadar insanı öldürdü?