*

şükela:  tümü | bugün
  • 'allah belanızı versin' dedirten olaydır. bir daha popeyes'tan su içersem namerdim dedirten olaydır.

kaynak
  • burger king at eti skandalı ile, başa baş yarışan rezilliktir kendisi.
    sermaye sahipleri, daha çok kazanma hırsıyla neler yapıyor arkadaş?
    bu nasıl bir iğrençliktir!
  • "sadece 2,50 lira farkla kızarmış fare ister misiniz?"
  • ''...yaşadıklarını kişisel facebook hesabından fotoğrafla paylaşan thomas, travma geçiren ve sabaha kadar istifra eden kızını acil servise götürmek zorunda kaldığını belirtti.''

birileri sağlam bir tazminata doğru emin adımlarla yürüyor.

tanım: tam bir (bkz: sikendal)
  • popeye bunun organ eti olduğunu söylemiş ve ilgili müşterinin örnek getirmek için aldığı randevuyu iptal ettiğini duyurmuş.

http://www.snopes.com/popeyes-chicken-rat-head/
  • popeyes bunun organ eti olduğunu söylemiş.

organ eti ne demek?

edit: sakatat sanırım. gözü, kulağı, burnu olan bir sakatat ilk defa gördüm.
    edit2: kelle hariç. *
  • o değil de "new york sağlık müdürlüğü" kısmında bir gülme geldi. neden bilmiyorum. beyaz masaya başvursaymış bari.
  • kac kere yazicam bilmiyorum, ama bu popeye, macdonalds, b.king ve benzerlerinin zaten oyle aman aman saglikli, temiz, super hijyen takintilari yoktur,amerika da degil fare cikmasi icinden, oyle pistir ki icleri, ozellikle de gettolarda daha fazladir bunlar, ve icerisi pislik icindedir cogunlukla, zira homeless ina kadar gelir, 1 dolar lan bi menu. artik heralde tahmin edersin icinde ne var.
    yalniz, bizim ulkedeki satis stratejileri elbette ki, hos, temiz sunum, amerikan mali, guzel reklamlar, iyi avm lerde olmalari falan, derken bunlar bayagi bi populer olmus, hatta fotograf cekip koyanlar var burger da yedik diye. akil fikir.