şükela:  tümü | bugün
  • iftiracı yarım akıllı troller yine yalan sıçmış.

bizim 140 iq'lü aktroll furki de sözlüğe taşıyıp (bkz: t a m a m tweet'lerinin %85'ini fetö gönderdi) başlığını açmış.

olayı bilal'e anlatır gibi tane tane anlatacağım çünkü hitap ettiğim kitlenin seviyesi malum. ayrıca vpn ile ilgili diyenler olmuş. vpn'in alakası yok.

şimdi troll hesapların ekran görüntüsü paylaştığı meşhur https://onemilliontweetmap.com/ sitesine girelim.

"time range" kısmına tıklayıp son 24 saati seçelim.

örnek olsun diye ekşi yazıp aratalım. "top 5" kısmında tahmin edeceğiniz gibi türkiye çıktı.
    ss

şimdi ekşi kelimesini harf harf e k ş i şeklinde yazalım.
    ss

evet gördüğünüz gibi site burada cortluyor. çünkü site harf ve boşluk analizi yapmıyor.

göstergedeki 985 bin abd tweeti 24 saatte sitenin abd'den topladığı toplam tweet sayısı oluyor. hata verdiği için ana sayfaya girdiğinizde de görebileceğiniz top 5 kısmına yönlendiriyor.

o ana sayfadaki top 5 kısmı son 24 saatte sitenin analiz için ülkelere göre topladığı tüm tweetlerin sayısıdır.
    ss
    o sayı neden sürekli artıyor diyecek ak-ıllılar olacağı için kırmızı ile işaretliğim bölümden bahsedeyim. sistem sürekli güncelleniyor. o kısım sistemin siz siteye girdikten sonra topladığı yeni atılan tweetleri gösteriyor. onlar da anlık olarak sayaça ekleniyor.

bu bahsettiğim harf ve boşluk olayını aşan başka bir analiz sitesi var.
    http://keyhole.co/preview
    girip t a m a m araması yaparak gerçek sonuçlara ulaşabilirsiniz.
  • olm bu adam ne diyor ? biri adam haklı ya da değil desin ben merak ettim
  • t a m a m
  • biraz uğraştırdı ama atılan tüm #t a m a m twetlerinin türkiye oranı şu
  • 74,84%'u türkiye'den atılmıştır, analiz ettim şimdi. an itibariyle de ahaber'de büyük kısmının abd'den atıldığını fetö'nün provakasyonu olduğu falan söyleniyor. teyallam ya!
  • a haber denen mal eğlencesiyle furkan denen götverenin aynı mal eğlencesi olduğunu anlamamızı sağlamıştır.

olm bu adam bir de akademisyen lan.

düşünsenize ülkenin geleceği bu embesil emanet olduğunu.

allah korusun demek için; t a m a m