şükela:  tümü | bugün
  • tavşanlı tki linyitspor un kaptanı herşeyi . o yılların tecrübesi futbolunun son günlerinde muhteşem performansıyla bizleri mutlu ediyor.
  • ilkokul üçüncü sınıfa giderken izlediğim futbolcuydu. üniversite bitti 3 senedir çalışıyorum amma velakin halen izliyorum. biz ilkokula giderken beyaz krampon giyerdi. kütahyaspor taraftarı cey cey abdi diye çağırırlardı. okacha çok meşhurdu o zamanlar. sonra bandırmaspora gitti biz kütahyadan uzaklaştık futbolu falan bıraktığını düşünürken bank asya birinci ligde karşımıza çıktı.

mehmet akyüz'ün bu kadar başarılı olmasındaki en büyük etmenlerden biri. hava toplarını indirme konusunda bank asya'da üstüne yoktu bu sene. 35 yaşında hala kendini geliştirebiliryor. saygı duyulması gereken bir adam.
  • ortaokuldayken izlemiş olduğum bandırmaspor'un genç asi yetenekli ve yıldız forvetiydi. iş-güç sahibi olduk falan hala üst seviyede oynuyor olması şaşırtıcı.
  • ptt 1. lig'de geride bıraktığımız haftalar (şu an için ilk 2 hafta) dahilinde oynayan en yaşlı futbolcu.
  • hakikaten usta tanımlamasının hakkını veren bir futbolcudur. ptt 1. lig'in frederic kanoute'si.
  • bu sene tavşanlı linyitspor ile yollarrını ayıracağını duyduğum futbolcu. abartmıyorum taavşanlı linyitspor'un en iyi oyuncusudur. anlaşlan o ki kulüp klasik türk mantığıına yenik düşmüş yaşlı diye yollarını ayırmak istemektedir.
    bırakma futbolu abdi reyiz görsünler kimi kaybettiklerini.
  • bugün oynanacak ankaragücü-güngörenspor karşılaşmasında; güngörenspor kadrosunda görmemle birlikte şok olduğum oyuncu.

kütahya dışında bir şehirde oynaması da ilginç. 38 yaşında profosyonel olarak futbol oynaması da italyan futbolculara selam çakmıştır.
  • sezonun ikinci yarısında tavşanlı linyitspor'a geri dönmüş olan futbolcu..
  • oooooo abdi
    tribüne bak bi'
    x'e* çak bi'
    abdi gol gol gol

tezahüratının odağındaki uzun saçlı emektar golcü. içimizden biri abdi, bilhassa yaz akşamları okeyini oynarken görürsünüz, markette denk gelirsiniz vs.
  • kütahyaspor'a geri dönmüştür.

sanırım antrenör-oyuncu şeklinde olacak.