• bir ilac firmasi . unkapani tarafinda buyuk bir ofisleri var .
  • en şöhretli ürünü apranax olan firma.
  • 1700 kişilik personel sayısıyla türkiyenin en büyük satış ve pazarlama ağına sahip ilaç firmasıdır.
    1912'den bu yana türkiye'de ilaç sektöründedir.
  • dokuzuncu uluslararası istanbul bienalinin eş sponsoru olan ilaç firması
  • son 2 haftadır yeni işe alımlar yapmak için çalışmalarını sürdüren ilaç fırması.
  • halen yaşamkent te yeni aldığı personeline yoğun bir eğitim programı veren ilaç firması..hemen her gün yapılan sınavlar ve program sonunda yapılacak olan ana sınav nedeni ile sağladığı imkanların hoş ancak işe girmenin de bir o kadar da zor olduğuna inandım..
  • (bkz: strepsils)
    (bkz: #8812190)
  • ali muhiddin hacı bekir ismi bir şekerlemeci ismi olmak için ne kadar alışılmadık ve uygunsuzsa, bir ilaç firması ismi olmak için o kadar alışılmadık ve uygunsuz olan ilaç firması ismi.

(bkz: şinasi bu senin son şansın)
  • ürün müdürü pozisyonu icin alacakları bir guruh insanı önce sahaya cıkacaksınız, yani en az bir sene tıbbi satıs mümessilliği yapacaksınız diyerek hem sinirden hem korkudan tir tir titreten firmadır. pazarlama yapabilmek icin önce satıs nasıl yapılır onu bilmelisiniz diyerek farklı bir kariyer yolu cizmislerdir. bu firmanın mülakatları ise yaklasık altı asamalıdır, ve bunların icerisinde aktif sürüş becerisine sahip olmak ve ingilizce mülakatlar elemede son ayaklardır. kendi anlatımlarına gore eğitime kabul edilen adaylar ile dahi sonra yollarını ayırabilirler. yerel bir firmaya gore fazlasıyla saglamcı oldukları buradan anlasılır. ama ilac sektorunde yüzde yüz yerel sermayeli firma olmanın övüncü icindedirler, bu yonuyle takdire sayandır. hic değilse global capital ile savasmayı kabul etmekte ve teslim olmamaktadır.
  • özel sektörün su ana kadar yaptirmis oldugu en buyuk okul olan abdi ibrahim ilköğretim okulu'nu egitime kazandırmıs firma.
hesabın var mı? giriş yap