şükela:  tümü | bugün
 • aptaldır net. dünyanın en büyük teröristi olan bir devletten söz ediyoruz burada. sınırımızdaki itlerine 3500 tır silah veren devlet.
 • işine gelmeyen her kişiyi fetöcü ilan eden adama inandan daha akıllı olduğu kesin olan ekşicidir.
 • ak troller keşke amerikan düşmanlığını askerimizin başına çuval geçirilirken ses çıkarmayan ak partiye karşı da yapsalardı. keşke ırak'ta binlerce müslüman kadına coniler tecavüz ederken de sesiniz çıksaydı. particek.

  ne tür şerefsizlersiniz anlayamıyorum.

  türkiye'de besbelli bir rüşvet skandalı var. ambargo delmeyi bir kenara bırakalım. ortada yolsuzluk yapan dört bakan var ve türkiye'de yargılanmadılar. alenen rıza sarraf korundu. a haber gibi leş bir yere çıkarılıp aklandı. bakanları aklayacağız diye mecliste oy kullanma skandalı yaşandı. bunları türk milleti olarak görmezden gelemeyiz?

  rıza sarraf ak partinin namusu gibi bir konum aldı. çok güveniyordunuz rıza sarraf'a. şimdi rıza sarraf çıktı 17-25 aralık tapeleri gerçekti dedi. o tapelerde geçen çok korkunç diyaloglar var. bunların hesabını kim verecek?

  bozduğunuz türk adalet sistemi bu davalar için adaleti sağlayabilecekse herkes adalet istiyor. ama adalet sağladığınız falan yok. amerika başlığı açan trolün dediği gibi terörist bir devlettir. ama çıkarlarını korumayı sever. çıkarları için adaleti sağlıyor. peki biz ne yaptık?

  sorsak islamı temsil ediyorsunuz. ama konu ak partili insanlara gelince rüşvet helalleşiyor nedense.
 • emperyalizmi bilen hiç kimse abd'nin adalet sağladığını düşünmez.

  işin ilginç yanı orada yargılanan zarrab denen şahıs değil ülkemizdir. birilerini koruma adına hala ülkesini satmaya devam edenler, akepe karşıtlarını abd sempatizanı sanıyorlar.
 • abd dünyanın en büyük çakalıdır. terörün oluşma sebebidir. öyle düşünmek yanlıştır, aptallıktır.