• zırhlı birliklerimizin yüzde 70 i suriye sınırında olduğu için elimizde tek silah tshirtlerimiz ve montlarımız .

zor günlerin bizi beklediğini gösteren haber.
  • denize dökülmek istiyorlardır belki
  • haber o kadar çakma duruyor ki, şunu bile yazmak byte israfı.
  • geldikleri gibi giderler diyeceğim de ne başkomutan başkomutan ne de genelkurmay başkanı genelkurmay başkanı.
    ikisine de hiç güvenmiyorum ikisini de hiç yeterli görmüyorum.
  • daha dün stara zagoraya gittim ne tankı kardeşim ortada insan bile yok doğru düzgün. hadi onu geçtim bulgaristan kumarhanelerde bizim kerizleri bu kadar silkelerken bırak tank koymayı kolayını bulsa vizesiz sokucak bizimkileri.
  • abd bulgaristan sınırına tank yığacak bunu da sadece aydınlık gazetesi haber yapacak.
    adamlar bize saldırmak istese tankları yaklaştırmaya pek ihtiyaçları yok, ırak da epeyce güçlü birlikleri var diye biliyorum. bir de sanırım adana da üsleri vardı. yanlış hatırlıyor olabilirim
  • başımızda atatürk olsa korkmazdım da şimdi tırstım ya la.

geleceğimizin tehlikede olduğunun habercisi.
  • çerkezkoyde bulunan tankçı tugayında kalan son tanklar ve personel geçen hafta güneydoğuya gönderildi. yani bir nevi başımızı kapatırken g.tümüzü açıkta bıraktık diyebilirim.
  • sorun olmayan gelişmedir. tankları tişörtleri ile durduran bir neslin neferleriyiz.

ironiyi anlamayanlar için not (bkz: bsg)
  • buyursunlar gelsinler, türkiyeyi işgal edebileceklerini sanıyorlarsa, anca ishal ederler..
hesabın var mı? giriş yap