şükela:  tümü | bugün
  • bu virüsün abd kaynaklı bir silah olduğunu düşünüyorum.
    gelişmekte olan çin'i, gelişmiş olan avrupa'yı ve bu ülkelerin arkasından abd'ye kafa tutan ülkeleri dize getirmek için üretilmiş bir korkunun yaratıldığı kanısındayım.her ülke, kendi kabuğuna çekildiğinde, abd'nin üçüncü dünya savaşını başlatacağını düşünüyorum.bu savaştan da çok karlı çıkacaktır.yakında bu ülkeyi ekonominin en tepe noktası olarak göreceğiz.
    -edit 1:fikirleri olmayan yeni sünepelerin burada kullanıcı adıma ahkam kesmesi çok komik.iyi ki zizin gibi değiliz düşünüyoruz.
    -edit 2:yıl olmuş 2020 hala askeri güçle sidik yarıştıran yazar beyanı.akıl akıl.dünya'nın yarısı senindi de ne oldu?türkiye'de çok mu a habere maruz kalıyorsunuz ne yapıyorsunuz?
  • dusunuyor gibi durmuyorsun ama hayirlisi olsun hakkinda kardesim.

ayrica kimse gelmeden yapistiriyim (bkz: entry ve nick uyumu)
  • sonra herkes herkese bonbalar atıcak.
  • çin'in askeri gücünü bilmeyen yazar beyanıdır. o kadar güçlü bir ekonomin olacak, savaş makinesi olmayı akıl edemeyeceksin. boş bir tespittir. nüfusuyla döver abd'yi. dünyanın yarısı çin, unutmayın.
  • işte bunlar hep evden çıkmamak.
  • (bkz: evde hobi olarak uluslararası ilişkiler doktorası yapmak)
  • çin'e karşı yaptırım ve benzeri adımlar atacaklar ama savaş diyenler çin'in nükleer silahlarını unutuyor.abd kuzey kore'ye bile savaşa cesaret edemedi nerede kaldı çin'le savaşmak.
  • ooo gene dünya savaşı başlatmışsınız hiç çağırmıyorsunuz aşk olsun ya!
  • (bkz: command & conquer generals)

valla ben hep çin’i alıyordum birader çin çok güçlü.