şükela:  tümü | bugün soru sor
 • barınç'ın dediği gibi hukuka aykırı olmasıdır.
 • amerikada devlet başkanının hukuka burnunu sokamamasıdır. net.
 • "verirsek sikersiniz belasını" düşüncesi.
  ha yerine daha kullanışlı birini gönderirsen neden vermesin ki?
 • fathullah gülen ile ilgili herhangi bir soruşturma, karar, hüküm, iddia vs olmamasıdır. ben de brezilya'dan adriana lima'yı istiyorum ama vermiyorlar.
 • bilet almadan ikramiye çıkmasını beklemek, dua etmek gibi bir şey. tamamen ak parti tarafından iç politika amaçlı bir istek talebi, dostlar işte görsün hesabı, ama bunun yanında hiç bir iç veya dış hukuk yolunu çalıştırmak veya başvuru yok. öyle "ben gittim allahın emri ile obama'dan istedim" ile şifahi olarak olmaz o işler. orası türkiye mi obama hemen amerikan savcılarına talimat verecek?, bir de hadi başvuru, hukuki prosedür var gene amerika verir miydi?, ya da verdi bu adamlar fetonun buraya gelmesini ister miydi? kaale almayın...
 • - sir you need to see this..

  obama - omg.. shit.. thiss thiss.. this is beddua...
 • abd nin dünyanın en gelişmiş demokrasiye sahip ülke olması.
  tiranın dünyadaki bütün ülkeleri türkiye gibi hukuksuz,düzensiz,devlet başkanlarının savcıya, hakime her istediğini yaptırabiliyor diye düşünmesi, bizi dünya devletleri karşısında aciz,hiçbir istediği yapılmayan,kaale alınmayan duruma getirmektedir. bunun sorumlusuda başçalanın kendisidir. akp lilere göre o bir dünya lideridir ama dünya devletlerinin hiçbiri onu siklememektedir.
  arkadaşın biri çok güzel örnek vermiş; bende adriana lima yı istiyorum brezilyadan demiş. ulan malın önde gideni,gereksiz yaratık tiran. fethullah gülen sonradan amerikan vatandaşı olanların sahip olduğu yeşil karta sahip. amerika kendi vatandaşını senin gibi kıçı kırıklar istedi diye hemen deport edermi. amerikada ne suç işlemiş? ayrıca suç işlese bile deport etmez, cezasını amerikada çektirtir. ayrıca fethullah gülenin türkiyede hangi kesinleşmiş suçu var ki sen böyle bir talepte bulunuyorsun?ama diyorum ya işte; tiran türkiyeyi babasının çiftliği gibi gördüğünden, suçluyu suçsuzu kafasına göre cezalandırdığından böyle saçmalıklar peşinden koşuyor.
  tiran yatacak yerin yok senin, bakalım hangi yörenin toprağı kabul edecek seni geberince.
 • feto'nun depozitosuz olmasındandır. kullan at; ne diye uğraşasın ki?
 • istenmemiş olmasıdır. gerekçe filan da yok. istendiğini iddia eden kişi, verilen cevabı da sallıyor, yemeyin. hukuk diye birşey var, öyle kız istemeye gider gibi adam isteme yok dünyada. devletin başındaki adam öyle kafasına göre adam kesen doğrayan adam değil dünyada.

  yok kullanıyorlarmış da filan da. ne kullanmasından bahsediyorsun? adamlar ustaya ne dedi de yapmadı? koridor için o kadar artislik yaptı, abd istediği anda şak diye açıldı koridor. siz neden bahsediyorsunuz? bu kadar tükürdüğünü yalayan birini görmedi ülke tarihi. gülen hakkında verilmiş en son karar akp diye birşey yokken yurtdışına kaçmak zorunda bırakan karardır. akp sonrası baştacı edilmiş, daima teşekkür edilmiş, sürekli yalanmış, bir emri bir talimatı var mı diye ayağına başbakan yardımcısı gönderilmiştir. cumhurbaşkanı gül ve başbakan tarafından sürekli övgüyle bahsedilmiş, ülkeye davet edilmiştir bu akp öncesi ülkeden kaçmış adam..

  şu an istenmemiştir, hakkında hüküm de yoktur. tribünlere uydurulan hikayelere inanmayın.