şükela:  tümü | bugün
  • abd'nin daeş'i bölgeden temizleme planı doğrultusunda bölgede yaşayan kürtmenleri silahlandırması, eğitmesi, donatması ve aslında türkiye'nin bölgedeki etkinliğini sınırlama amacı gütmesi planı.
  • kürtmen ne laaa
    tamam olay anlattığın gibi katılıyorum sana ama o tabiri ilk senden duyuyorum ve baya baya hatalı bi ifade
  • daha önce farklı başlık açılmış gerekli cecabı almamış tazarın beyanı. yine aynı nokun yeşilini sıçmış.

kürtmen ne a.q götünüzden element uydurmayın.
    hadi ingilizlerin gazıyla (churcill) yeni dil yeni tarih yrni alfabe muhabbetine kürt kimliği dikte edildi.
    (mezopotamyadan başlamayın sikerim.)
    şimdide kürtmen geliyor.
    oğlum az marjinal olun.
    kürtçe zaten arapça farsça türkçe tarzanca ortaya karışık bir şey (ırk olduğunu idda edenler kendi aralarında anlaşamıyor oda enteresan)
    kolpa olmayın a.q. kürtmen ne?
    02.08.2017 06:16 kerkenezzz
  • * kandil yolu yokuştur
    * kafaları tokuştur
    ---
    * türk diye bir şey yoktur, zaten türkçe dedikleri dil kırgızca, arapça, farsça kırması karışık bir şey. (ırk olduğunu iddia edenler kendi aralarında anlaşamıyor o da enteresan - bir özbek ile azerbaycanlı oturup iki sohbet edemiyor rusça bilmiyorlarsa!)
    ---
    tanrı kürdü korusun
  • daeşten sonrasını okumadım.
  • (bkz: kürtmen)
    (bkz: kürt adam)
    (bkz: süper kahraman)
  • adam kürtmen dedi ya la.
  • arapmenler'in ülkesinde gerçekleşmiş hadise. tabi bir de rusmenler var. bakalım ne olcak.

(bkz: çılgınsın men)
  • türkiye'nin acil harekete geçmesini farz kılan kart.
  • kürtmen?? dc'den mi yoksa marvel'den mi olduguna emin olmamakla birlikte ismin yapisi itibariyle villain olduğuna emin olduğum yeni bir canli formu barindiran oyun karti.