şükela:  tümü | bugün
  • oldukça garip karşıladığım durumdur. kendisinin söylemine göre abd kendisini aramıştır ve türkiye ile abd arasındaki hukuki bir mevzuyu açıklığa kavuşturma ihtiyacı hissetmiştir. neden abd türkiye’de rasgele bir cumhurbaşkanı adayını aramak ister insanın aklı almaz. gerçi muharrem bey ‘yönümüzü’ batıya döneceğiz derken söylediği şeylerin arkasında daha derin anlamlar bar mıdır sorusu da kafa karıştırıcı bana göre. 2002’de bir parti vardı, iktidara gelirken benzer süreçlerden geçmişti, o parti şükürler olsun nato’yla göbek bağını kesebildi ve şu an ülke çıkarlarını israil’in çıkarlarının önünde tutan bir yönetim var. umarım bir sonraki iktidar bir öncekinin hatalarından ders alır da dakka başı kandırılmışız diye açıklamalar yapmaz.
  • kazanma ve 8 temmuz'dan sonra ülkenin cumhurbaşkanı olma olasılığı güçlü bir aday olduğu için hiç de garip olmayan bir durum.

daha önce seçimlerden önce başarılı olmak için diğer adaylar giderdi hep. bu sefer onlar aramışlar.
  • (bkz: kimseye oy vermeyecek yazarlar veritabanı/@aparullo)

haklılığım genelde on sene sonra anlaşılır. bakalım yine öyle mi olacak.............
  • emperyalizm karşıtı solcu ekşicilerin hoşuna gidecek olan aramadır. iktidara giden yolda her şey mübahtır. abd ince’yi aradığına göre iktidar yakın meşaleleri yakın.
  • spikerin önemli şeyler söylüyorsunuz kim bu abd'liler sorusuna karşı apışıp kalmış ben siyaset yapıyorum siz gazetecisiniz deyip kendince savuşturmuştur. zaten gazeteci olduğu için soruyor sana o soruyu. komiktir, yine güldük. 10 senedir kemal kılıçtaroğluna maruz kaldıktan sonra heyecanlanmıştık muharrem ince'de biraz zeka kırıntısı var zannediyorduk ama yok arkadaş o da yok. nedir bu chp'nin çektiği. yazık.

(bkz: muharrem ince'nin kokoreç yiyememesi)
  • açıklasın kim aramış amerika’dan. mrs brown mı aramış kim aramış.
  • merhaba canım başlığım. tahmin ediyordum böyle olacağını, ekşi yönetiminin sana katlanamayacağını. hanimiş benim muhalefeti eleştirmiş, sansür yemiş, zart diye sol frameden kovulmuş başlığım. biliyorum birgün beni fikirlerim dolayısıyla lanetli çaylak yapacaklar, o zaman vuslat çok daha uzakta olacak. bilmedikleri birşey var; ideas are lanetli çaylak-proof. <3<3<3

düzelt: gene belirdi sol frame semalarında. ekşi neden beni göt ettin itoğlusu.
  • telefon kodu +1 ile başlıyorsa doğrudur.
    +35 filansa ve muharrem aramışsa muharrem incenin telefonuna kol gibi kalın bir fatura girmiştir aman dikkat etsin.
    gerçi chp liler trilyonluk telefon faturasına alışıktır
  • ben de cb adaylığı için yarışsam; güleni iade edin yoksa, incirlik üssündeki abd askerleri 24 aralık'ta noel'i washington'da kutlar desem, herhalde beni de ararlardı.