şükela:  tümü | bugün
  • bu ülkenin genelkurmay başkanını terörist ilan edilip, hapse atılmasını sağladılar. sizce öldürmelerine gerek var mı? ama yaparlar mı? sorusuna en iyi cevap, başka bir iddiada yatıyor.(bkz: esref bitlis suikasti)
  • geçmişte gemimizi vurduklarında ne olduysa o olurdu.
  • müzik notası verirdik.
  • fethullah'ın adamlarıyla kozmik odada halay çekenler ve zihniyetini benimsemiş insanlar kemalistlere ''fetöcüsün sen'' derdi.

bir saniye durun ya
    zaten kemalistler fetöcü değil mi onlara göre?

gelen mesajlar üzerine edit: nedense amerika'nın bize uyguladığı her şeyin suçlusu fetö oluyor. ne güzel maskeleyip insanların önüne terörist sunuyorsunuz.

gençler uyanın amerikan ajanları tarafından ülkemiz yönetiliyor!
  • eşref bitlis'i öldürdüklerinde nasıl bir şey olmadıysa, yine bir şey olmaz.
  • israil'i haritadan silerdik.

herkes siliyor bizim neyimiz eksik?

bir soru.
  • akp bu ulkenin genelkurmay baskanini oldurmekten beter yapti zaten, terorist diye yargiladi.

o zaman buna kendilerine liberal solcu diyen yetmez ama evetciler gobek atiyordu.

o yuzden bir sey olmaz yani, hatta akp sevinir bile bu duruma.
  • abd genelkurmay başkanını hapse atmış, genelkurmayın kozmik odasına girmiş, genelkurmay başkanını makamında esir almış durumdadır zaten. yukarıdakilerden biri başıma geleceğine ben genelkurmay başkanı olarak öldürülmeyi tercih ederdim.
  • bir think tank sorusu. abd'nin beslediği zirzopların darbe girişiminde söz konusu makamda oturan şahsı alıkoyup dövmüşlerdi de ne oldu? elebaşları hala ellerinde, yargılanması için geri alabildik mi? ya da gidip cezasını pensilvanya'da kesebildik mi? geçiniz efendim.
  • heeeytttt. yedirmeyiz genelkurmay başkanımızı. bu arada genelkurmay başkanı kim şu anda?