şükela:  tümü | bugün soru sor
 • emperyalizmin kucak dansçısı olan solcuların işidir.

  bu yavşaklar, her şeye muhalif olan ve tayyip erdoğan'a olan nefretlerine dayalı bir türkiye nefreti geliştiren bu hainler, emperyalizmin babası olan amerika'nın kucağında kucak dansı yaparak bir yandan da "iyi oldu, bağımsız yargıya tabii ki abd de müdahale eder" gibi laflarla o kucaktaki orgazmlarını tamamlamaktadırlar.

  bu şerefsizin evlatları bu memleketin topraklarından temizlenmediği sürece bu memleket ne yazık ki kamburundan kurtulamayacaktır.

  bu ülkenin en büyük sorunu, sahte atatürkçü, sahte demokrat, sahte vatansever, sahte insancıl bu adi sözde solcu, özde teröristlerdir.

  size bu memleketi yedirmeyecek, hepinizi tek tek o dans ettiğiniz kucaklarla birlikte tarihin derinliklerine gömeceğiz.

  var olsun milliyetçi türkiye, yaşasın büyük türk devleti.
 • haklı görülmemesi için, türk yargısının tarafsız ve bağımsız olması gerekir. bu sayede, “siz bizim yargımıza bok atıyorsunuz ama, bizde sizdekinden iyi yargı sistemi var,” denilebilir ve elde koz olabilir. bu hâliyle abd’nin türk yargısına müdahalesi, abd’nin ırak’a demokrasi götürme eyleminden farksızdır. biliyorsunuz öyle yapılınca saddam hüseyin devrilmişti...
 • orospu çocuğu dincilere dert olandır.

  siz değil misiniz ülkenin yargısının içine eden? ben kendim güvenmiyorum yargıya, elin gavuru neden güvensin? yargımız bağımsız değil, yukarıdan ne emir gelirse onu yapıyorlar, casus olduğu bilinen rahibi yukarıdan gelen emirle saldılar, amerika biraz daha bastırınca da suçsuz diyecekler.

  suçlusu da solcular ha? nasıl kansız, şerefsiz organizmalarsınız siz ya?

  amerika'nın desteğiyle iktidar olup yıllarca ortadoğuda amerikan emperyalizminin maşası olan kim? bop eşbaşkanıyım diye açıklama yapan kim? o da mı solcu?
 • hadi yaa !. muharrem inceyi eleştiren danıştay üyesi eski türgev yöneticisi aysel demirel hakkında soruşturmaya izin verilmedi .
  yaran fıkralar :(bkz: bağımsız yargı)
 • (bkz: deniz yücel)
 • ''bağımsız türk yargısı'' denseymiş daha komik olacakmış ama böyle de komik.
 • rte'nin yargıya müdahalesini haklı görürseniz, olacağı budur. yargı müdahale edilebilir bir şey değildir. bağımsızdır.
  ama maşallah son 30 senede yargı iktidarın fahişesi haline gelince, taaa amerikadaki iktidar sahipleri bile müdahale edebiliyorlar.

  yargı bağımsız olmalıdır. yargı bağımsız değilse, bunu bilenler de sizin yargınıza müdahale ederler.

  belçikalı bir anarşist suikastçı tarafından ıı. abdülhamit'e 21 temmuz 1905 günü yıldız camiinde bombalı suikast düzenlenmiştir.
  belçikalı edward jorris suçunu mahkemede itiraf etmiştir ve idamı beklenirken, belçikanın girişimleri ve iade talepleri reddedildi. edward jorris belçikaya iade edilmedi ama pasaportu kendisine iade edilerek avrupaya gönderildi.

  tam osmanlı olduk değil mi?

  biz de rahip efendiyi tüm atara gidere rağmen pasaportunu verip bir latin amerika ülkesine yollarız.

  tarih tekerrürden ibaretmiş.
  tüh..
 • senin ülkende bağımsız yargı mı var? keyfi bir yönetimin, pazarlık kozu olarak işlettiğin bir hapis yatırma alışkanlığın var. başkasının müdahalesine karşı destek dilenebilmek için bağımsız, tek adamın kontrolünde olmayan, evrensel hukuki standartlarda bir yargının olması gerekir. muhalifleri sindirmek, susturmak, intikam almak için senelerdir babanın malı gibi kullandığın yargıyı ben şimdi neden savunayım?
 • öyle bi yargı var mıydı lan?

  bi yargı olarak türk yargısı