• lozan antlasmasi'nda bir turlu turkiye'yi tebrik edemeyen. lozan sartlari icin ingiltere'ye posta koyup "nasil oluyor da, bu kadar tolorans taniyorsun. " diyerek icindeki nefreti kusan. ve menderes basa gelene kadar bir turlu yumusamayan abd'nin yine yeniden turkiye'ye sevr dayatmasidir bu.

resmen turkiye'nin tapusunu istiyor !

" abd, türkiye'ye 8 şart koştu!

yaptırım konulmaması için iran'a 3 şart dayatan abd'nin nato müttefiki türkiye'ye 8 şart dayatması dikkat çekiyor.

işte washington adeta türkiye'nin tapusunu istediği o şartlar:

1. papaz brunson dahil 15 temmuz darbe girişiminde rol alan 20 ajanın ivedi serbest bırakılması. abd, özellikle brunson'ın tahliyesi için 15 ağustos çarşamba gününe kadar ankara'ya süre verdi.

2. türkiye'nin iran'a kapsamlı ambargo uygulaması.

3. rusya'dan s400 satın alınmaması.

4. ankara'nın kudüs politikasını gözden geçirmesi.

5. kıbrıs adası etrafında doğalgaz ve petrol aramaktan vazgeçmesi.

6. halkbank'a kesilecek cezaya razı olunması.

7. ankara'nın fetullah gülen'in iadesini talep eden dosyayı kapatması.

8. türkiye'nin sahip olduğu kritik madenlerde ruhsatların amerikan şirketlerine verilmesi.

(bkz: http://www.yenimesaj.com.tr/…-8-sart-h13065737.html)

turkiye'nin altin ve elmas madenlerine gozlerini dikmis besbelli.

elbet bir gun tien ming ! bu dunya senin gibi ne kuduzlar gordu...
  • abd'nin savaş vaziyeti aldığının kanıtıdır.
  • bir şart vardı 8 oldu.giren girdi zaten bu şartları. kabul edilmemesi gereken..türkiye batarya avrupa'da zincirleme batışlar başlayacak..göze alacaklar ise abd'yi satmaya hazırız
  • olduğunu pek sanmıyorum. ama olursa da alamaz zaten yani eğer gerçekse savaşa girmek için bahane olur bu
  • meşhur bor madenlerine değinmeyerek kalbimizi kırmış olaydır.
  • aktroll'ler harıl harıl çalışıyor bugün prim aldılar heralde
  • heee yenimesaj ise kaynak, ben ikna oldum şahsen bizzat kendim.
  • kaynak götüm.

incirlikte 1-2 hafta önce bir çok amerikan askeri tutukladık bir ihtimal brunson ile beraber onları da istemişlerdir. 45 dk içinde ve çevirmenlerin aracı olduğu bir görüşmede bunların hepsine değinildi he?
  • kaynak eniştemin götüymüş şimdi kontrol ettik.
  • güvenilir bir kaynağı olmayan haberdir
    hadi diyelim ki bizim medya yansıtmadı; yabancı haber sitelerinde de yer almayan bir iddiadır bizzat araştırdım
hesabın var mı? giriş yap