• meşhur bor madenlerine değinmeyerek kalbimizi kırmış olaydır.
  • aktroll'ler harıl harıl çalışıyor bugün prim aldılar heralde
  • tek imzayla eyalet yaratma yetkisi verilmiş başkanlık sistemine evet demiş megri megrici angutun birinin, "başa chp gelmeden kabul edilmeyecek" bulduğu ne idüğü belirsiz şartlar.

(bkz: satılmışlığın bir tık kötüsünün satıldığının farkında bile olmamak oluşu)
  • 3 tane de gizli şart vardır, bu şartlar 100 yıl sonra açıklanacak. işte o şartlar.

- kanal istanbul projesini iptal edin.
    - bayburt'a yapılacak havaalanını yapmayın.
    - duble yol yapmaktan vazgeçin.
  • ahaber tadinda bir iddia.

yalan olduguna emin olmak icin haberin yazilis seklini okumak yetiyor.

1. papaz brunson dahil 15 temmuz darbe girişiminde rol alan 20 ajanın ivedi serbest bırakılması. abd, özellikle brunson'ın tahliyesi için 15 ağustos çarşamba gününe kadar ankara'ya süre verdi.

- bir kere darbe girisiminde rol aldiklarina dair kanit sunulamamisken hem bu mutlak gercekmis gibi gostermek hem de ajan yaftasini yapistirmak ancak ve ancak gerizekali aktroll'lere yada tatli su solcularina ait olabilir. onlar da ara ara yapiyor boyle seyler.

4. ankara'nın kudüs politikasını gözden geçirmesi.
    - bu ne amk? tamam gozden gecirdik ayni politikaya devam etmeye karar verdik? yetti mi yani?

6. halkbank'a kesilecek cezaya razı olunması.
    - razi olmasak ne olacak onu merak ediyorum? adam kendi ulkesinde yargilayip cezasini kesmis zaten senin rizan neyi degistirecek?

7. ankara'nın fetullah gülen'in iadesini talep eden dosyayı kapatması.
    - salakca bir iddia. konusmaya gerek yok.

8. türkiye'nin sahip olduğu kritik madenlerde ruhsatların amerikan şirketlerine verilmesi.
    ikinci salakca ve muglak bir iddia. konusmaya luzum yok.
  • aklıma bişe gelmedi 6. madde ne olsa?
    halkbank cezasına razı gelinmesi yaz kanka( çünkü zaten konu rıza)

7? kanka şey yaz ya fetö metö, bağlantılı yani.
    aynen lan, o konuyu kapatalım.

8’e de bişe yazalım kanka ya şimdi 7 madde olursa 7 günah, seven vs geyiğe bağlanmasın.
    doğru lan, 8 olsun, şey yaz, maden vs. hah buldum, kritik maden diyelim sorgulasın pezemenkler
  • heee yenimesaj ise kaynak, ben ikna oldum şahsen bizzat kendim.
  • kaynak götüm.

incirlikte 1-2 hafta önce bir çok amerikan askeri tutukladık bir ihtimal brunson ile beraber onları da istemişlerdir. 45 dk içinde ve çevirmenlerin aracı olduğu bir görüşmede bunların hepsine değinildi he?
  • kaynak eniştemin götüymüş şimdi kontrol ettik.
hesabın var mı? giriş yap