şükela:  tümü | bugün
 • muhafazakar kesimin şahin kalemlerinden ersin ramoğlu güney'in atv habere bile manşet olan bomba iddiası.

  bu işgal planının iç etabını ise imamoğlu ile kılıçdaroğlu teşkil ediyormuş.

  --- spoiler ---

  abd türkiye'yi işgal etmek için harekete geçti, chp ise hâlâ ikbal peşinde... coni ile işbirliği de yapıyorlar üstelik... pkk yöneticileri duran kalkan ve bese hozat kandil'den ekrem imamoğlu'na destek yağdırıyor.

  pkk'da ciddi bir hareketlenme de var. neredeyse şehitsiz günümüz yok gibi. abd, venezuela'da olduğu gibi türkiye'ye ekonomik baskı uyguluyor. diğer yandan rumlarla birlikte donanmamızı yok edecek senaryolar yazıyorlar.

  nato ise bildiğiniz gibi. türkiye'ye ani hava baskını yapabilmesi için abd, s-400 almamıza karşı çıkıyor. abd, türkiye'ye saldırmayı kafasına iyice sokmuş yani. erdoğan nefretiyle morfinlenenler de hain ittifaka destek veriyor.

  "her şey güzel olacak(mış.)" nasıl? vatanı işgal ettirerek mi?! ekrem imamoğlu ile kemal kılıçdaroğlu neyin peşindedir? vatan elden gidecek be! pkk ve fetö'ye tam destek veren abd, terör örgütleri üzerinden türkiye siyasetini dizayn etmeye kalktı.

  reis ise kelle koltukta abd ile savaşıyor.

  imamoğlu alman ve ingiliz medyasına "demokrasi tehlikede" diyerek türkiye'yi şikayet ediyor. ne garip değil mi? elinde 82 şehidin kanı olan pkk yöneticisi bese hozat, pornocu sibel kekilli ve rumların desteğini alan ekrem dört köşe! reis ise tek başına savaşa devam ediyor. abd 15 temmuz'da da türkiye'yi işgale kalktı. kılıçdaroğlu ve chp'liler o gün de yoktu!

  başkan erdoğan milletiyle birlikte tanklara karşı koyarak işgali önledi. o gece vatan uğruna 251 şehit verdik. mağdur numarası yaparak etrafa sevgi pıtırcıkları saçan imamoğlu ise kahraman ömer halisdemir'in ismini anadolu caddesi'ne verdirmedi bile.

  abd'nin türkiye'yi işgal sevdası akdeniz'de çıkan doğalgazla birlikte arttı. abd donanması ege ve akdeniz'de türkiye ile savaşını anlatan bir kitap yayınladı. gerçek coğrafi koordinatların ve haritaların kullanıldığı savaş senaryosu, abd tarihindeki en büyük mücadelelerden biri olarak tanımlanıyor.

  pkk'ya stinger uçak savar füzesi boşuna verilmedi. pkk'nın desteğini alan imamoğlu bu silahın lafını bile etmedi. abd ve pkk'ya karşı çıkan tek kişi yine erdoğan oldu.

  rumlar imamoğlu'na destek verirken başkan erdoğan'a saldırıyor, neden acaba? imamoğlu bu durum karşısında 'her şey güzel olacak' nasıl diyebiliyor? güzel olacak olan ne ekrem efendi? türkiye'nin işgali mi? 'iptal' kararı bile adamların dilinde. "iç meselemizden, size ne lan" demek o kadar mı zor geldi ekrem'e? reis düşmanları da abd'nin yanında. tezgahı anlayın işte.

  chp medyası ile önkibar gibi yazar takımı yalanlarla seçmen tavlamaya kalktı. öcalan ev hapsine çıkarılacakmış da... demirtaş tahliye edilecekmiş de... ulan yalancının!.. adana büyükşehir belediye başkanı zeydan karalar da istanbullu seçmene kebap yedirecekmiş! rüşvet değil mi bu?

  abdullah gül ve ahmet davutoğlu özellikle chp ile birlikte fotoğraf veriyor! işgal planı tıkır tıkır işliyor yani. fetö ve pkk yanlıları hâlâ 'her şey güzel olacak' diyor. bari vatanını sevenler uyumasın!

  gördünüz mü bugün de anacığıma yer kalmadı! dün anneler günü'ydü ya... 15 sene önce kaybettiğim tatlı anamın aklımdan çıkmayan o sözünü anlatacaktım güya...

  'hayde' demişti, hayde!.. binlerce sayfaya bedellik tek kelime! anneler günü'nüz kutlu olsun!

  --- spoiler ---

  https://m.sabah.com.tr/…-isgal-bunlar-ikbal-pesinde
 • milliyetçilik nidalarıyla oyları götürebileceğinizi sanıyorsunuz, mübarek aydayız ramazan imdadınıza yetişti ancak halk artık uyandı!
 • başımızda büyük ulu hakan en büyük türk tayyip erdoğan olduğu sürece olmayacak olan olaydır.

  başkomutanlık yapıp kurtarır bizi. bu yazı erdoğan’a hakarettir
 • şu kısmı hoşuma giden fantastik yazı:
  "adana büyükşehir belediye başkanı zeydan karalar da istanbullu seçmene kebap yedirecekmiş"

  gerisi açıkca yalan dolan ve iftira ama, umarım bu doğrudur.
 • gerizekalı insan, artık kimse beka sorunu veya din elden gidiyor safsatalarına inanmıyor.

  millet cebine giren paraya bakıyor, pazardaki soğanın fiyatına bakıyor, arabasına koyduğu benzinin litresine bakıyor. ama el birliğiyle tarımı, ekonomiyi, hayvancılığı, sanayiyi bitirdiniz.

  t : hedef kitlesine uygun açıklamalar yapan yobaz beyanatı
 • 'reis ise kelle koltukta abd ile savaşıyor' dan sonra dayanamadım.
 • çok cabuk olup binali yıldırımı seçmeliyiz ki işgalin önüne geçelim.
 • ama ben akçomarlara sorduğum zaman "pkk'yı bitirdik" diyorlar.

  gece rüyasında pkk'lılar tarafından hamamcı edilmiş bir tırrıkın saçmalaması.
 • bu akp liler ne kullanıyor gercekten anlamakta zorlanıyorum. lan ibb başkan adayı olan bir kişi neden pkk ya verilen füzelerden bahsetsin arkadaş ? vallahi çıldırmamak elde değil. madende yasanan faciayı tarim bakanindan ogrendigimiz bir ülke icin normal belki ama benim bunyem kaldirmiyor artik.
304 entry daha