şükela:  tümü | bugün
  • sarkmis, uzamis, yamulmus karin kaslarinin duzeltildigi estetik operasyon
  • karın germe ameliyatı.

(bkz: tummy tuck)
  • en genç, sigara içmeyen bünyelerde bile kocaman, upuzun bir iz bırakır. yine de sonuçları mucizevidir. bildiğiniz kökten çözüm.
  • amerikan society of plastic surgeons istatistiklerine göre en tatmin edici estetik operasyon. ameliyat izi bikini/kilot altında kalacak şekilde yerleşir. sonuçları hem hasta hem de cerrah için gerçekten mutluluk vericidir. ayrıca bilinmesi gerekir ki kesinlikle bir zayıflatma ameliyatı değil, bir vücut şekillendirme ameliyatıdır. normal vücut kitle indeksine sahip ancak sporla toparlanamayan karın cildi sarkıklığı ve makul ölçüde yağı olan kişiler bu ameliyattan en çok fayda görecek hasta grubudur.
  • 5 saat süren bir operasyonla başımdan geçen ameliyat. tatmin olup olmadığımı en erken 1 2 ay sonra anlayacağımı düşünüyorum.
  • karın cildindeki sarkmaları, cilt altındaki yağ kalınlaşmalarını gideren, karın duvarındaki gevşeklikleri azaltan bir ameliyattır. bu ameliyatın karın içindeki fazlalıkları düzeltmesi mümkün değildir.

mini, orta, tam ve genişletilmiş boyutlarda yapılabilir. ameliyatın boyutuna göre göbek yeri değiştirilebilir veya olduğu yerde bırakılır.

ameliyat sırasında bölgeye liposuction uygulanabilir. ameliyatın boyutu küçüldükçe liposuction emniyeti artar.
  • 1 hafta evvel olduğum ameliyat. sonuçlarını çok merak etmekteyim ama doktora göre 1 ay sonra karın kendini toparladıktan sonra ortaya çıkacak..umarım tatmin eder çünkü çok kafama takıyorum..
  • bundan olan varsa beni yeşillendirmesini istediğim ameliyat *
  • bu ameliyatı olmak için gerekenler; sarkık karın derisi, cesaret, vakit ve para.