şükela:  tümü | bugün
  • club brugge'ün 10 numarası 24 yaşında 2 seneye çok can yakar. bu arada belçika liginin yaş ortalaması 24
  • bugünkü maçta s.liege'e 4 gol atmış kara boğa
  • belcika basinin fenerbahce'yle iliskilendirdigi oyuncu. amanin da amanin. keske olsa ama bizimkiler ersen martin'i emeklilikten dondurur bunun yerine.
  • beşiktaş’ın yeni transferi
  • beşiktaş'a gelen kanat forvet. içimden bir ses çok can yakacak diyor.
  • bence iyi transfer. en azından kanat oyuncusu olarak 12 gol 6 asist yaptığı sezonlar var. (birden fazla)

takımda gol atabilen kanat ve ortasahamız yokken böyle oyuncular lazım.

umarım forvet olarak okaka spastiği yerine, son 3 sezonda toplam en azından 40 gol falan atabilmiş birini getirirler.

edit: herhalde forvet diye itelemeye çalışmazlar bize. o kadar gerizekalı değillerdir.
  • hem forvet hem sol kanat oynayabiliyor. boyd tırt çıkınca bu tip bir oyuncu kaçınılmaz oldu. takıma güç katacaktır. gerektiğinde forvet de oynar. yaş 27. olumlu bir hamle.
  • beşiktaşa gelen bir başka ilk entrysi transferinden sonra girilen futbolcu. 28 yaşında 1,73 boyunda fransa doğumlu malili forvet. içimden bir ses hiç can yakmayacak diyor*
  • diaby en parlak formunu brügge formasıyla yaşamış 108 maçta 36 gol ve 20 asistlik bir form grafiğiyle oynamış sonrası ise pek parlak değil. yönetim forvet diye alırsa sıkıntı eldeki forvetlerden bir fazlası yok, kanat rotasyonu ile aldıysak ve gün içinde bir forvet gelirse diaby transferi o zaman anlam kazanır.
  • transfermarkt

sol ayak sağ açık , bu avcı'nın istediği tip , performansı nasıl olur ben izlemedim görmedim. çöp yazanda , iyi yazanda 3 dk'lık youtube videosu izleyip gelmiştir. ne çıkarsa bahtımıza

istatistiklere göre 16-17 sezonu kayıp ama geri kalan sezonlarda fena değil gibi . hafif bir esintisi geldi şimdi