• fm profilini koyan arkadaştan allah razı olsun (bkz: kuja) orada da yazanlar videolarda izleneni destekleyecek nitelikte, mental açıdan çok üstün bir oyuncu değil daha çok fiziksel özellikleri ve de top sürüş becerisiyle öne çıkıyor. öyle adrese teslim ortalar da pek beklemeyelim (crossing:13) hele hele arapas, oyunun yönünü değiştirme falan hiç ummayalım. sabrinin azıcık üstü gibi duruyor tenik özelliklerini dikkate almazsak. fekat son derece hızlı kuvvetli ve de dengeli ve güçlü duruyor yani ver ayağına topu, insin çizgiye, çıkarsın içeri, beleşten vursun baros.

kewell'ı 34 maç (artı uefa) 90 dakika performans gösterebilecek bir oyuncu olarak düşünemeyeceğimizden bence sağ kanat açısından faydalı bir transfer. çalım atmayı çok seven bir oyuncuya benziyor bu yüzden biraz tribünlere oynayan bir transfer gibi geldi. şimdi galatasarayın hali hazırda bir sağ açığı olmadığı için tamam faydalı diyebiliyoruz ama gönül isterdi ki orta sahaya çift yönlü oynayabilen bir futbolcu, (yoksa barış'a talim, ha belki linderoth iyileşir ama nerdee) ya da bir sağ bek alınsaydı iyi olurdu diye düşünmeden geçemiyoruz. hayır para yok borç batağı muhabbetleri yapılmasa tamam, sonuçta onu da alırız genç endişelenme diyebilir yönetim de azıcık ayranımız yok içmeye durumlarına doğru hareketleniyor mu galatasaray diye düşünüyorum ben.
  • aşağıdaki 4 dk.lık görüntülerden sonra umarım bunu 90 dk. boyunca tüm sezona yayar diye düşündüğüm yeni transferimiz...

http://www.esoyle.com/…2/abdul-kader-keita-golleri/
  • beni korkutan transferimiz. mesela kontratağa çıktık diyelim; bu adamın hızına bizim oyuncuları geçtim ligtv kameraları bile yetişemez be. onu geçtim kazara ihaleyi dsmart alsa daha da korkunç**.

edit: ek olarak şöyle tsl'in durumunu gözden geçirince, rakip takımların bolca kart görmesini sağlayacaktır bence.
  • 5 dakikalık videosundan anladığım kadarıyla (akşam televizyonların spor yorumcuları da aynı video üzerinden yorum yapacak emin olabilirsiniz) tam bir taraftar futbolcusu, uzaktan şut atıyor, estetik hareket yapıyor, gol sonrası takla atıyor. kollektif futbola kazandıracaklarını da önümüzdeki sezon hep beraber göreceğiz. ilerleyen günlerde sağ kanadı parsellerse "isabetsiz orta sonrası sabri sarıoğlu bakışı" tarih olabilir.
  • (bkz: popito)
  • gs'li arkadaşların yorumlarından anladığım kadarıyla topu buna veriyorsun, herkesi çalımlıyor, golü atıyor. bizim bi arkadaş vardı, tansel diye, telli sahada top oynarken aynen böyleydi. hakkaten büyük transfer öyleyse.
  • yeni sezonda artık galatasaray - fenerbahçe derbisini iple çekmemi sağlayan transferdir. eğer roberto carlos fenerbahçe'den ayrılmazsa, müthiş bir kapışma izleyebiliriz.

edit: ayrıca videodan görüldüğü kadarıyla aldığı topu köşe gönderine kadar çekip, hapseden bir futbolcu değil. ceza sahasına doğru topla birlikte çok iyi katedebilen bir oyuncu gibi durmakta.
  • uzun süredir beğenerek takip ettiğim bir oyuncuydu, galatasaray'a hayırlı olsun. izlemeyenler veya bilmeyenler için söyleyeyim, bu adam ibrahima yattara'nın fildişi sahili versiyonu.
  • hızı, kuvveti, özgüveni ve kafi olan tekniğiyle galatasaray için kusursuz bir sağ açık gibi görünüyor. yaşının genç olması ve kariyerine sekte vuran büyük bir sakatlığının bulunmaması, transferin başarılı olma potansiyelini daha da artırıyor. biraz daha takım oyununa yönelik oynaması sağlanırsa, çok başarılı olabilir. hayırlı olsun...
hesabın var mı? giriş yap