• kariyeri benzemesin, profili obafemi martins'in regen'ine benziyor.

dediğim gibi sonu benzemesin.
  • attığı imza ile sadece trabzonspor tarihindeki 100. yabancı olmamış, aynı zamanda 6 milyon avro bonservis bedeli ile trabzonspor tarihinin en pahalı transferi de olmuş oyuncu.

geçen hafta fransız lille kulübünün salomon kalou yerine transferi için spartak moskova ile görüştüğü ve teklif ettiği 5 milyon avroyu moskovalı yöneticilerin kabul etmediği, dolayısıyla görüşmelerin tıkandığı medyaya yansımıştı, dolayısı ile verilen ücret için bir lafım ve itirazım yok.

izlediğim videoları çok etkilemedi beni, ama lille kalou yerine kendisini istemişse ve afrika futbolunu bir kaç senedir cezayir sayesinde çok iyi takip etmiş olan vahid hoca bu kadar ısrar etmişse bir bildiği vardır umuyorum. imzayı attıktan sonra gana milli takımının kampına katılacağı için muhtemelen eylül ortası takıma katılacak diyorlar. antremanlara çıkması ve takım arkadaşlarını tanıması ekim ayını belki ortasını bulur. merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.
  • football manager'da hız ve hızlanma özellikleri 17, bitiriciliği ise 15 olunca bir heyecanlanma yaratan oyuncudur. hadi bakalım.
  • kendisi fm13'ün efsanelerinden. şu dünyada en sevdiğim birkaç oyuncudan. dinamo zagreb ile şampiyonlar liginde çeyrek final görmemi sağlayan adam. gittiğim her takıma(norwich-manu-dortmund) yanımda goturduğum can dostum canım forvetim. fm serilerinde açık ara beraber çalıştığım en iyi forvet. manuya 11 dakikada hatrick yapma kapasitesi dinamo forveti olarak. olum çok seviyorum ya. bir de ucuza gelirdi hackenden.
  • yattara'nın çok ötesinde........

obafemi martins - oumar niasse baye karışımı......
  • youtube'da biraz izlediğim kadarıyla kumaşı kanat forvete evrilmeye çok müsait ki trabzon'a o bölgede daha faydalı olur.
  • bence 22 yaşında türkiye ' ye getirilmesi başarıdır. sakatlıktan dolayı beklenen patlamayı yapamamış. 1-2 sene iyi oynar double-double bir istatistik yaparsa 10 milyon euro civarına satılabilir. ligimizin bu tarz transferlere ihtiyacı var. goran pandev ' den daha isabetli olmuş bence.
  • gana'lı forvet. oyun stili saviola tarzi. isvec'in hacken kulubünün alt yapısında yetişti. bu sezon itibariyle hacken formasıyla çıktığı 13 maçta 12 golü var.

isveç takımlarından golcü adamlar çıkar ancak avrupa arenasında kendine hiç bir zaman yer edinememişlerdi afonso alves gibi. bakalım bu adam neler yapacak.
  • yeni transferimizmiş. tanımıyordum, isveç ligi gol kralı olmuş ama isveç ligi, türkiye 2.ligine bedel belki. nitekim gökhan karadeniz altınordu'da 27 gol attı. yatabare transferi de doğruysa abartılmış olur. hadi deniz yılmaz'ın ayağı kırıldı ama cardozo-waris-gökhan kafii değil midir ki? hatta henüz gönderilmeyen emre güral da var. valla vahid agaya bazen kıl oluyorum ama neyse.
hesabın var mı? giriş yap