*

şükela:  tümü | bugün
 • rabiacıları derinden üzecek gelişme. sahi bir, '' müslüman kardeşler'' için ağlayanlar vardı. ne oldu onlara?
 • perde ve tül kostümlü kefenleri ile havaalanında karşılanacaktır rabiacılar tarafından.
  vahabi emperyalizmine boyun eğmek!
 • endişeye mahal yok. malum çevrelerde "bak adam ayağımıza geldi sırf yalvarmak için. uluslararası arena'da * çok zor durumda bıraktık mısır'ı!" şeklinde yorumlattırılacak olaydır eninde sonunda. hem öyle olmasa ne olur ki daha ne dönüşlerini gördük biz sonuçta.

  halkı hala tanıyamayanlar var. çok ayıp, inin fildişi kulelerinizden de azıcık halkın arasına karışın.*
 • abdülfettahelsisi, gülüyormuş gibi oluyor lan.
 • hah. bir sen eksiktin... irak, suriye sinirindaki buyuk sehirlerimizde cirit atan vahabi-selefi vahsileri gectim, istanbulumuz teroristlerin merkezi haline getirilmis. adamlar suriyede belki de o gun birilerinin kafasini kestikten sonra cikip geliyor basin aciklamali toplanti yapiyorlar. yapabiliyorlar. mehmetcik ise suudi vahabilerin oyuncagi haline getirilmis durumda. disisleri 47 siinin idam edilmesine ses cikarmazken, irandaki suudi konsolosluguna yapilan saldirilari kinamakla mesgul. suudi merkezli, mezhepci ittifak teroristlerle savasacakmis. yemin ile ilk aklima gelen, bahreyndeki, urdundeki sii ayaklanmalarla, suriye rejimi ve dolayisiyla hizbullaha karsi kurulmustur yuzde yuz bu ittifak diye. bir kere de bir adim atin ki, israilin menfaatine degil de, kendi ulkenizin ya da islamin menfaatine olsun. freni patlamis kamyon misali yokus asagi ve duvara dogru bodoslama suruluyor bu guzel ulke. ulkemizi maalesef cok kotu gunler bekliyor. senelerdir icte ve dista yapilan bariz hatalari maalesef yine vatandas olarak bizler odemek zorunda kalacagiz. sebep olanlarin cehenneme bile alinmayacklarindan o kadar eminim ki.
 • yararlı bir ziyaret olur. siyasetçilerimiz siyaset, paşalarımız askerlik konusunda bir şeyler öğrenme şansı bulurlar kendilerinden. dost ve kardeş mısır'ın saygıdeğer devlet başkanına şimdiden hoşgeldiniz diyorum.
 • karşılama heyetinde bir duyuma göre bizim yerli sisi de olacakmış!
  sisi-sisi sisişirler artık.