• dün akşam çengelköy'de bir çay bahçesinde arka masamıza oturmasıyla beraber bir ülkü ocağı reisi gibi muamele gördüğüne şahitlik ettiğim adam. kendisini görünce elini öpmeye çalışanlar, gözlerinin içinde vahiy varmış gibi bakanlar bir araya gelip kendisini bir süre pohpohladılar.

  sanırım hayatta erişebileceği en yüksek nokta bu. o da keyfini çıkarmaya çalışıyor haliyle. ayrıca o facebook'ta poz verdiği takım elbiseli haline zıt bir şekilde göğsü açık kısa kollu gömleğiyle "mahallenin esnaf ağır abisi" imajı çizdiğini söylemeliyim.
 • dedesinin dedesinin bilmemnesi padişahmış da şehzadeymiş de yahu bsg bırakın bunları. millet salak gibi şehzadem mehzadem diyor. amk bu şehzadeyse padişah kim yarraklarım?
 • siyasete gireceğini söylemiş osmanlı hanedan üyesi . halk zaten 10 senedir ecdad ecdad diye beyni yıkanıyor gelecek seçimlerde muhtemelen akp istanbul milletvekili olacaktır.
 • (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

  oha bildiğin recep ivedik lan bu.
 • hazir hurrem ve kanuni sayesinde osmanish style yasama olan merak artmisken pazardaki acigi goren osmaoglunun, baskasi yapmadan ilk ben yapayim hamlesidir.
 • https://www.facebook.com/…9201023819&type=1&theater

  bir sözüne kendisinin kölesi olabilecek 6800 hayranı var facebook sayfasında. şehzadem aşağı şehzadem yukarı bu ne lan?!
 • tarihteki en gereksiz osmanoğlu. bir zamanlar birkaç konuşmasına rastlamıştım youtube'ta, izledikten sonra o aileden nasıl bu kadar vasat bir insan çıkabilmiş diye hayretler içinde kalmıştım. son açıklamalarıyla da beni şaşırtmadı; zira yıllardır "tarihimizi doğru anlatan film çekeceğiz" diye konuşur durur ama iş yapmadan, boş konuşur. ta muhteşem yüzyıl ilk çıktığında da birebir aynı şeyleri söylemişti, sonuç sıfır. eminim ki ailede de saygı görmüyordur. daha yazsam yazacağım da neyse, uzatmaya gerek yok.
 • bizim milletin bazı kesimindeki muktedir olana yaranmak için her türlü şaklabanlığı yapma, her türlü yıkama yağlama huyu olduktan sonra havada karada siyasette tutunacak olan çakma şehzadedir.

  (bkz: dediydi dersiniz)
 • yeni osmanlıcılık fikrinin, artık sadece bir fikir olmaktan çıkıp, uygulamaya konulduğunun en bi güzel örneği insan. allah akıl fikir versin. osmanlı'nın yaptıklarıyla övünenlere de, hala ben osmanlı torunuyum diyene de.

  (bkz: bi sen eksiktin)