şükela   tümü | bugün
  • (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

oha bildiğin recep ivedik lan bu.
  • hazir hurrem ve kanuni sayesinde osmanish style yasama olan merak artmisken pazardaki acigi goren osmaoglunun, baskasi yapmadan ilk ben yapayim hamlesidir.
  • https://www.facebook.com/…9201023819&type=1&theater

bir sözüne kendisinin kölesi olabilecek 6800 hayranı var facebook sayfasında. şehzadem aşağı şehzadem yukarı bu ne lan?!
  • tarihteki en gereksiz osmanoğlu. bir zamanlar birkaç konuşmasına rastlamıştım youtube'ta, izledikten sonra o aileden nasıl bu kadar vasat bir insan çıkabilmiş diye hayretler içinde kalmıştım. son açıklamalarıyla da beni şaşırtmadı; zira yıllardır "tarihimizi doğru anlatan film çekeceğiz" diye konuşur durur ama iş yapmadan, boş konuşur. ta muhteşem yüzyıl ilk çıktığında da birebir aynı şeyleri söylemişti, sonuç sıfır. eminim ki ailede de saygı görmüyordur. daha yazsam yazacağım da neyse, uzatmaya gerek yok.
  • bizim milletin bazı kesimindeki muktedir olana yaranmak için her türlü şaklabanlığı yapma, her türlü yıkama yağlama huyu olduktan sonra havada karada siyasette tutunacak olan çakma şehzadedir.

(bkz: dediydi dersiniz)
  • yeni osmanlıcılık fikrinin, artık sadece bir fikir olmaktan çıkıp, uygulamaya konulduğunun en bi güzel örneği insan. allah akıl fikir versin. osmanlı'nın yaptıklarıyla övünenlere de, hala ben osmanlı torunuyum diyene de.

(bkz: bi sen eksiktin)
  • dedelerinin kemiklerini sızlatandır.
  • halkı kendi malı sananların zamanında neden ülkeden def edildiğinin kanıtı.
  • yıl olmuş 2013 hala bu işten ekmek çıkarmakta olan insandır. kendisine bi lafım yok belli ki ekmeğinin derdinde.
    90 yıl oldu ne zaman kulluktan vazgeçecek bizim şu beyinsizler acaba ?
  • akp'de aradığını bulamamış olacak ki siyasete giriyor.yanına mehmet ali ılıcak ve ahmet özal'ı da alırsa süper bir ekip kurabilir.