1. dün akşam çengelköy'de bir çay bahçesinde arka masamıza oturmasıyla beraber bir ülkü ocağı reisi gibi muamele gördüğüne şahitlik ettiğim adam. kendisini görünce elini öpmeye çalışanlar, gözlerinin içinde vahiy varmış gibi bakanlar bir araya gelip kendisini bir süre pohpohladılar.

    sanırım hayatta erişebileceği en yüksek nokta bu. o da keyfini çıkarmaya çalışıyor haliyle. ayrıca o facebook'ta poz verdiği takım elbiseli haline zıt bir şekilde göğsü açık kısa kollu gömleğiyle "mahallenin esnaf ağır abisi" imajı çizdiğini söylemeliyim.
  2. dedesinin dedesinin bilmemnesi padişahmış da şehzadeymiş de yahu bsg bırakın bunları. millet salak gibi şehzadem mehzadem diyor. amk bu şehzadeyse padişah kim yarraklarım?
  3. siyasete gireceğini söylemiş osmanlı hanedan üyesi . halk zaten 10 senedir ecdad ecdad diye beyni yıkanıyor gelecek seçimlerde muhtemelen akp istanbul milletvekili olacaktır.
  4. hazir hurrem ve kanuni sayesinde osmanish style yasama olan merak artmisken pazardaki acigi goren osmaoglunun, baskasi yapmadan ilk ben yapayim hamlesidir.
  5. tarihteki en gereksiz osmanoğlu. bir zamanlar birkaç konuşmasına rastlamıştım youtube'ta, izledikten sonra o aileden nasıl bu kadar vasat bir insan çıkabilmiş diye hayretler içinde kalmıştım. son açıklamalarıyla da beni şaşırtmadı; zira yıllardır "tarihimizi doğru anlatan film çekeceğiz" diye konuşur durur ama iş yapmadan, boş konuşur. ta muhteşem yüzyıl ilk çıktığında da birebir aynı şeyleri söylemişti, sonuç sıfır. eminim ki ailede de saygı görmüyordur. daha yazsam yazacağım da neyse, uzatmaya gerek yok.

abdülhamid kayıhan osmanoğlu hakkında bilgi verin