şükela:  tümü | bugün
  • ii. abdülhamid’in torunu abdülhamid kayıhan osmanoğlu, osmanlı üzerinden siyaset yapanları tehdit etti. kaynak

yeniden refah partisi kurucular kurulu üyesi ve genel başkan fatih erbakan'ın başdanışmanı abdülhamid kayıhan osmanoğlu, sosyal medyada dikkat çeken ifadeler kullandı.

abdülhamid kayıhan osmanoğlu, twitter’da şunları yazdı:

“osmanlı üzerinden siyaset yapanlar bilsinler ki osmanlı hanedan soyu devam ediyor. bizim de söylenecek sözümüz var vakti geldiğinde mutlaka söyleyeceğim.. dememişmiydim....!!!! biz geriye dönersek siz deliye dönersiniz......” ilgili tweet

not 1 : osmanlı hamaseti yapan başka bir parti olmadığı için abdulhamid kıyıhan'ın akp'yi tehdit ettiği açıktır..

not 2 : unutanlara hatırlatalım osmanlı, selçuklular, hunlar bizim geçmişimizdir lakin burası artık türkiye cumhuriyeti ve türkiye cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır. biz türk gençliği 2020 yılında bir aileye kul olmaya hiç meraklı değiliz! hayalperestlere duyurulur..

edit : bana fetöcü diyen "yeni yıla girerken" kod adlı aktroll yavşak! sen gibiler o cia ajanlarına ne istedilerse verirken, memleketi peşkeş çekip bitsin bu hasret diye ağlarken dahi ben tarikatlara, cemaatlere karşı durdum. işinize gelmeyince kolay yol fetöcü diye yaftalamak değil mi? şimdi yiyin birbirinizi ete para vermeyin..
  • (bkz: tutmayın küçük veliahtı)

vatanı ingiliz'e satıp ingiliz gemisiyle yurttan kaçanların torunlarına bak hele. nasıl da gür çıkar olmuş şimdi sesleri. bunlar en son anadolu yakasının %80'ini istiyordu, ordan bir şey alamayınca sinirlendiler zahar..

mesajlardan yıldım editi : herkes (bkz: vatan satma) ifadesine takılmış, bunu biraz açıklayalım o halde. 1878 senesinde sultan abdülhamid'e karşı bir saray darbesi tertip edilir. başarısız olan saray darbesinin ardından (ki bu darbenin bastırılmasında ismine aşina olduğumuz (bkz: yedi sekiz hasan paşa)'nın katkıları büyüktür) hezeyanları iyice artan sultan abdulhamid korkarak ingilizler'den sığınma ve yardım talep etmiştir. bu amaçla dönemin ingiliz büyükelçisiyle görüşmüş, ingiliz kraliçesi kendisine iletilen bu talebi "sadece sultanı ve ailesini değil, tüm anadoluyu korumaya talibiz"!! diye yanıtlamış ve bunun karşılığında da kıbrıs'ı istemiştir. abdülhamit şahsi koruması için kıbrıs'ı derhal ingilizler'e vermiş ancak bir zaman sonra korunmaya neden olan tehlike ortadan kalktığında bundan pişman olmuştur. tüm bunlar yaşanırken de ingilizler'in zırhlı gemisi istanbul açıklarında sultanı her an ingiltere'ye kaçırmak için demirli halde beklemiştir. bunlar bilinen tarihsel gerçekler olup, benim kişisel uydurmalarım değildir.
  • osmanlı hanedanı olmayan kendine “ben osmanlı torunuyum” dememeli. lakin burası türkiye cumhuriyeti sizlerin hanedan olmanız bizler için bir şey farketmez. mustafa kemal atatürk sayesinde sizler bizlerle, bizler sizlerle eşit haklara sahip olduk. böyle açıklamalar hoş değil. artık kimse kimseden üstün değil. geçti o devir.
  • ergen atarlı çakma şehzade tehdidi.

"varsa şekliniz mohaç meydanına bekleriz"
  • bu deli oğlandan başkası da yok haa ailelerinde, diğerlerinin umrunda değil bu mevzular, atıp tutuyor bu da, ürettiği katma değer nedir? ne okumuş? kaç yıllık sgk primi var? bireysel kariyeri nedir?

herif boş küme, sallasın dursun amk.
  • inönü sırtlarında o iş bitti aslanım, yallah ingiltere'ye...