şükela:  tümü | bugün soru sor
  • abdülhamid yaşasaydı bunları çüklerinden asardı ya neyse
  • (bkz: don't feed the troll)

kardeş biraz daha uğraşsaydın keşke...
  • 'babamı abdülhamit han öldürdü' ahmet özal.
  • uçak icat edilmeden jet uçağını icat ettiği için uçak lobisi tarafından öldürülmüştür.

ah be ulu hakan, kıymetini bilemedik!
  • yalan söyleyeni sikmiyorlar ya aq sallayın gitsin. hatta yalan söyleyenleri kutsuyorlar lan. atın atabildiğiniz kadar, gün sizin.
  • öldükten sonra kıymeti bilinen en nadir insan sanırım, yakında neler neler bulmuş göreceğiz.
  • (bkz: tabi lan manyak mısın)
    hatta abdülhamit aya ayak basan ilk insandır! cia, nasa, fiba, uefa ve fifa belgeleri texas'ta yerin 7 kat altında bir depoda saklıyor.
  • (bkz: abdülhamid'in titreten duası) mutlaka okuyun! bak abdülhamit yıllar evvel ne demiş; allahım helal etmiyorum! şahsımı değil, milletimi bu hale getirenlere, hakkımı helal etmiyorum! çoluğumu gözümün önünde parçalasalar helal ederdim de allahın yolunda yürüdüğüm için beni bu hale getiren ve milletimi ateşe atan insanlara hakkımı helal etmiyorum!
    benim artık bu dünya gözüyle görebileceğim hiçbir saadet ümidim kalmadı. bari felaketi olsun bana daha fazla gösterme allahım!
    ayakta duramaz, haldeyim! vadem ne gün dolacak allahım?.. bu duasının tamamını okuyun derim baya uzun.

dalga geçiyorsunuz ancak abdülhamit ülkenin etrafını demiryolları ile ördüğünde bu kimlerin zoruna gidiyordu acaba?

bak şunu bil batı veya diğer tüm ecnebiler, her kim olursa olsu eğer bizden birini sevmiyorlarsa yıkmak için araplardan dahi bae gibi para alıp fetöcüleri finanse ediyorsa bilki o kişi vatana millete hayırlıdır.

bugün türkiye kendi atak saldırı helikopterini üretiyor, yolcu taşımak için t625 çalışmaları ayriyetten devam esiyor. amerika 2.el hurda helikopterlerini bize pahalıya satamayacak daha ucuza daha iyisini kendimiz yapıyoruz. düşün bakalım iş yapanı neden sevmiyorlar?

bize hurda gemilerini satıyordular tcg nuavenet hikayesini googledan bulup okuyun tarihinizinde sitesinden okuyun...
    dün hurda gemisini pahalıya satıyordu, bugün en iyi gemiyi daha ucuza yapıyoruz. etrafı denizlerle çevrili ülkemizin denizlerde dahi güçlenmesi kimleri rahatsız eder?

adam 3 tane cobra helikopterini 100 milyon dolara 2012 de bize satmış bunlar 90 model...
    bugü 2018 modelini daha ucuza taş gibi üretiyoruz. şuana kadar 30 tane atak ürettik, sadece bu sayede kayıpları 1 milyar dolardan fazla diğer sektörleri falan söylemiyorum bile...

şimdi sen bu ülkeyi ele geçirirsen kazancın ne olur? treninden, uçağına daya her şeyi bul
    yolunu...

bizim insanımız gerçekten çok saf be bu saflar ilginçtir ki çomar diye hitap ettikleri değil de kendileri ancak farkında değiller bu daha acı...
  • yemin ediyom troll cumhuriyeti ya.
  • bu embesilce abdülhamit güzellemeleri de etsiz çiğköfte gibi patladı amk.
    her gün bi yenisi.