• adam var'a bakıp doğru kararı verdi diye kızıyorlar la şaka gibi :d
  • keşke her hakem böyle kuralları pat pat uygulasa, neymiş fenerbahçeyi doğramışmış. fanatizmden gözünüz kör olmuş , sanki top oynadık . adam kurallara göre tekrarlattı penaltıyı . napsın bizi kayırsın mı amk . ülkenin her yerindeki bu zihniyet yüzünden ekonomi, adalet çöktü. kimse kuralları umursamıyor herkes ben ne oldum derdinde amk. bi bok olmaz bu ülkeden beyinsiz kör fanatikler sizi.

not: fb
  • federasyonun önüne örnek olarak heykeli dikilmesi gereken hakem. bu adam haklı kararla fenerin aleyine öyle bir karar verdi ki helal olsun bunu hak ediyor ama muhtemelen maçtan sonra hakemlik kariyeri bitirilir.
  • her kendi oyuncunun ayağından gelen top geri pas sayılmaz. kimlerle futbol maçı izliyoruz arkadaş yazık valla. ozan topu kontrol etmek istedi ayağın açıldı top ondan sonra altay eline aldı. embesil gibi yorum yapmayın şurada komik duruma düşüyorsunuz.
  • yazık bu adam hakemlikten ekmek kazanıyor dediğim amip.

haram dolu her zerresi kazandığının.

hatay aleyhine haksız bir faul verdi, hatay kaptanı mesut "hocam ne gördün" dedi kibar bir şekilde, hakem direk sarı kart verdi. neden? çünkü verecek başka cevabı yok, eyyam yapıyor. sanane lan gs 2 tane yediyse, sen mi kurtaracaksın müptezel.
  • oyuncu boş kaleye topa vurarken var devreye girmesin diye hemen oyunu kesen hakemlik adı altında adaletsizlik ve art niyet şovu yapan birisi.
  • göztepe-fenerbahçe maçındaki tek hatası emre belözoğlu'nu 2. sarıdan atmamak olan hakem.
  • emre kılınç'a kırmızı kart gösterdiği pozisyonun birebir aynısında serdar aziz'e sarı kart gösteren operasyon çocuğu.
  • bu kadar ağlandığına göre kesin galatasaray onun yönetiminde daha çok puan kaybetmiştir dedim ve google a sordum https://www.sporx.com/…ahce-karnesi-sxhbq1049858sxq . fenerbahçe 13 maç 2,38 puan ortalaması, galatasaray 18 maç 2,0 puan ortalaması ile oynamış maçlarını bu adamın yönetiminde. geçmişe bakıp ahkam kesen yazarlar için bu istatistik paylaşılmıştır, lütfen götleriyle geçmişe bakmasınlar. bu maç özelinde ise sikim sonik bir hakem olduğu için bol hata yapıyor olabilir, komplo teorilerine gerek yok. birazdan lehinize saçma bir hata yaptığında eleştirilerinizi devam etmenizi dilerim.
  • her mesleği yapabilir fakat hakemlik yapmamalı.
hesabın var mı? giriş yap