şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir medical park dişcisi. dis temizleme aletininin ayarini hastalarinin uzerinde yapan insan. işinin ehlidir. dünya üzerine ileri sürebilecek ve yabana atılmayacak tezleri vardır. ikizler burcudur. dis hekimliginde cek kurtul tezinin hayata gecmis hali. hastalarinin dislerini bizzat kendisi fircalamayi ihmal etmeyen isguzar. guzel insan. doktor degil hekim! almanca'dan goethe'yi ingilizceden t.s.eliot'u catır catır okuyabilen mayakovsky kılıklı herif! nur icinde yatasica. azi dislere abanan elleri dert gormeyesice! hastasi olmak icin cocostar ve kup seker yiyip dislerimi ve omrumu curuttugum insan. "shine on you crazy diamond" ve gustav mahler'in "titan" başlıklı senfonisi eşliginde "acı çeken bir ruhun anlatımı"nı başarıyla icra eden narin karakter. kalender-meşreptir. uçak saatini tam bilmedigi için uçak kaçırdıgı menkibelere geçmiştir.
  hemen ikna olan insan tipinin kısaltımı. hatta rivayet olunur ki kendisiyle soyle bir mulakat gerceklesmistir:
  -kadir, sen hemen ikna oluyosun he?
  - hakaten yaw
  -yok be aslinda o kadar da hemen de deyil he?
  - evet evet o kadar da hemen degil de mi..
  yakisikli. yilgin. felsefe ve ayran delisi.
 • kendısını cıddı bır agız problemım de tanıdım , daha once yıne ısmını vermek ıstemedıgım nısantasında bır dıs hekımıne gıtmıstım ,lamıne ve koprulerım vardı , fakat alttakı dıslerımın tedavısı olmadan sadece koprulerımı ve lamınelerımı yenıledı 4 sene sonra facıa oldu agız saglıgım cok zor bır durumda kendısını refere eden bır arkadasım tafından tanıdım. gercekten bende sımdı kendısıne duacıyım! ıyı nıyetı ısındekı ustadlıgı sonuc bende muhtesem gulumseme ve hastayı bılgılendırmesı ,tedavı sonrası bakımı ıcın yonlendırmesı ,herseyı muhtesem! herkese tavsıye edıyorum!
 • michelangelo artık nişantaşı'nda. heykeltıraş titizliğiyle dolgu yapar, evet. fıtı fıtı kazır, yontar, işaretler, uzaktan bakar, yaklaşır, gözlerini kısar, böyle bi heykeltraş edaları, bi şeyler ve işinde usta olmasının verdiği rahatlığı hissedersin mutlaka. bi de illa ki konuyla ilgili bir film izlemiştir sıkılmadan geçmiş bir diş tedavisi yaşatır sağolsun. ellerine sağlık.
  sevda'yı da çok seviyoruz, tıkır tıkır işleyen randevu sistemi için teşekkürler. dişin ağrısa da gitsen. hoh hoh ho! o kadar da değil. gider bi kahve içersin ama kesin.
 • çok alakasız başlıkların altına bu bir eylemdir diye not düşerek spam yapmaya çalışan yazar.

  (bkz: ne olmasını bekliyorsun)
 • türkiye'de parmakla gösterebileceğiniz ender diş hekimlerindendir. nişantaşı'nda bulunan kliniğinde sadece hasta olunca değil sağlıklı iken de ziyaret edilmesi gereken zat-ı muhteremdir... estetik cerrahtır...
 • nişantaşındaki kliniğinin bulunduğu apartmanın kendisinin olduğundan şüphelendiğim estetik diş hekimi ayrıca dünyanın en mütevazı übermensch’i.