• kendısını cıddı bır agız problemım de tanıdım , daha once yıne ısmını vermek ıstemedıgım nısantasında bır dıs hekımıne gıtmıstım ,lamıne ve koprulerım vardı , fakat alttakı dıslerımın tedavısı olmadan sadece koprulerımı ve lamınelerımı yenıledı 4 sene sonra facıa oldu agız saglıgım cok zor bır durumda kendısını refere eden bır arkadasım tafından tanıdım. gercekten bende sımdı kendısıne duacıyım! ıyı nıyetı ısındekı ustadlıgı sonuc bende muhtesem gulumseme ve hastayı bılgılendırmesı ,tedavı sonrası bakımı ıcın yonlendırmesı ,herseyı muhtesem! herkese tavsıye edıyorum!
  • bir medical park dişcisi. dis temizleme aletininin ayarini hastalarinin uzerinde yapan insan. işinin ehlidir. dünya üzerine ileri sürebilecek ve yabana atılmayacak tezleri vardır. ikizler burcudur. dis hekimliginde cek kurtul tezinin hayata gecmis hali. hastalarinin dislerini bizzat kendisi fircalamayi ihmal etmeyen isguzar. guzel insan. doktor degil hekim! almanca'dan goethe'yi ingilizceden t.s.eliot'u catır catır okuyabilen mayakovsky kılıklı herif! nur icinde yatasica. azi dislere abanan elleri dert gormeyesice! hastasi olmak icin cocostar ve kup seker yiyip dislerimi ve omrumu curuttugum insan. "shine on you crazy diamond" ve gustav mahler'in "titan" başlıklı senfonisi eşliginde "acı çeken bir ruhun anlatımı"nı başarıyla icra eden narin karakter. kalender-meşreptir. uçak saatini tam bilmedigi için uçak kaçırdıgı menkibelere geçmiştir.
    hemen ikna olan insan tipinin kısaltımı. hatta rivayet olunur ki kendisiyle soyle bir mulakat gerceklesmistir:
    -kadir, sen hemen ikna oluyosun he?
    - hakaten yaw
    -yok be aslinda o kadar da hemen de deyil he?
    - evet evet o kadar da hemen degil de mi..
    yakisikli. yilgin. felsefe ve ayran delisi.
  • estetik diş hekimliğinde üstüne var mıdır bilmiyorum ama estetik üzerine bu kadar konuşabilen de pek kimse tanımıyorum. kendisi gibi süper bir ekibi ve nişantaşında bir kliniği var. dis problemi olan esi dostu, yillardir kendisine yönlendiririm ve henuz bir sikayeti olan olmadı. ısinin ehlidir.
  • michelangelo artık nişantaşı'nda. heykeltıraş titizliğiyle dolgu yapar, evet. fıtı fıtı kazır, yontar, işaretler, uzaktan bakar, yaklaşır, gözlerini kısar, böyle bi heykeltraş edaları, bi şeyler ve işinde usta olmasının verdiği rahatlığı hissedersin mutlaka. bi de illa ki konuyla ilgili bir film izlemiştir sıkılmadan geçmiş bir diş tedavisi yaşatır sağolsun. ellerine sağlık.
    sevda'yı da çok seviyoruz, tıkır tıkır işleyen randevu sistemi için teşekkürler. dişin ağrısa da gitsen. hoh hoh ho! o kadar da değil. gider bi kahve içersin ama kesin.
  • abdulkadir narin ilk ve ortaöğrenimini avusturya'da tamamladıktan sonra istanbul bahçelievler anadolu lisesi ve marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. istanbul üniversitesi diş hekimliği fakültesinde başladığı akademik kariyerine doktorada yeterlilik aşamasına gelmiş, bu aşamada klinisyenliğe ağırlık vererek 2011 yılında nişantaşı'nda dentnis estetik ve implantoloji diş kliniğini kurmuş, gülüş tasarımı ve estetik gülüş dizaynı çalışmalarını burada sürdürmeye başlamıştır.
  • gittigim en iyi dis hekimi. gitmeden baya bi arastirmistim en iyi kimdir, kim hem isinde cok iyidir, hem benim disci koltugu anksiyetimle bana sinir olmadan basa cikabilir, isini bitirebilir diye... gerci sinir olmus olabilir de, ben bu kadar mizmizliga olurdum kesin ama kendisi sagolsun gayet mutlu mesut ve keyifli bi sekilde bi yandan isini yapti bi yandan muzigini dinleyip sohbetini etti. eli cok hafif, sohbeti hos, muzik zevki iyi, ekibi seker mi seker, ortami relax. oneriyorum, hatta siddetle oneriyorum. nisantasinda yeri. vali konagi caddesi'de. dentnis. bu da telefonu: +90 (212) 246 09 03. bircok gicik yerin aksine telefonda sorunca bi fiyat araligi veriyorlar. daha ne diyim. daha da baska yer arastirip zaman kaybetmeyin. burasi.
  • çok alakasız başlıkların altına bu bir eylemdir diye not düşerek spam yapmaya çalışan yazar.

(bkz: ne olmasını bekliyorsun)
hesabın var mı? giriş yap