şükela:  tümü | bugün
  • trabzonspor altyapısında forma giyen 1999 doğumlu orta saha oyuncusu.
  • uefa şampiyonlar ligi resmi facebook sayfasının yeni messi mi yoksa hagi mi diye sorduğu, trabzonspor'un altyapısında futbol oynayan orta saha, batuhan karadeniz ve muhammed demirci'den dilimiz yandığından dolayı çok fazla umut bağlamak istemiyorum.
  • ne messi ne hagi, nur topu gibi yeni sabri.
  • ilişki yönetimine dikkat etmesi gereken oyuncu. uefa haber yaptığına göre yetenek olarak ön plana çıkıyordur zaten ama eğer türkiye'de genç ve yetenekli bir futbolcuysanız ilişkilerinize de en az futbola olduğu kadar önem vermeniz gerekiyor.
    bu ülkenin çıkarttığı en büyük yetenek arda ama asıl sıçramasını türkiye'de değil madrid'de yaptı. ama arda burada da sinema kapattı, bilmemne marka araba aldı, tribünlere parmak salladı haberlerinin arasında batuhan karadeniz kıvamında kaybolup gidebilirdi. biraz girişken biraz hırçın biraz da zekası ile kendini madride atmayı başardı koptu gitti.
    diyeceğim şu ki bu genç kardeşimiz hangi ülkede yaşadığını fark etsin. büyük bir futbolcu olmak istiyorsa burada en fazla 20-21 yaşına kadar takılıp kendini avrupaya atsın
  • canli olarak izledim. ıyi bir futbolcu ama en onemlisi onu futbolcu yapan yilmayan mucadelesi, biri ona faul yapinca oyna durmadan devam etmesi. trabzon tabiriyle tabanca gibi cocuk. hedefe kitlendimi oraya gitmek icin hicbirseyi umursamiyor. buna konsantre olacak yapidan ciktimi bir hic olabilir boyle devam ederse messi denemez ama yeni nesil arda hazirdir.
  • 12 ocak 2016 adanaspor trabzonspor maçı ile birlikte profesyonel kariyerinde ilk kez trabzonspor a takım forması giymiş olan 16 yaşındaki topçu..

allah yolunu izini açık etsin..
  • "evladim oyna girse bu kadar sevinmem" diyemeyecegim ama "demek ki evladim oyna girse ne kadar sevinecegim" diye dusundurten delikanli. allah yolunu acik etsin cocuk.
  • oyun zekası ve top tekniği sayesinde yaşından büyük işler yapan trabzonlu ve trabzonsporlu futbolcu. 25 haziran 1999 doğumludur kendisi. dün akşam izlediğimiz adanaspor maçında gerçekten ışık vermiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=3_-4_w6dfea
  • (bkz: köksal baba)
  • maşallah tebarekallah