şükela:  tümü | bugün
888 entry daha
  • 16210 oydan %5 oran 807 oyla de light üçüncü durumda, kang in lee % 5 oran 890 oyla ikinci, adam %6 oran 989 oy oyla lider götürüyor an itibariyle.
    oyun stili evet messi'ye benziyor, dünya futbol kamuoyu da böyle düşünüyor, izleyenlere keyif veren oyun stili var, top ayağındayken su gibi akıyor maşallah. bir kaç kez stadyumda çıplak gözle de izledim, karakter olarakta örnek alinasi bir yapısı var.
    inşallah messi gibi dünya yıldızı olur.
    66. sırada süperstar adayımız.

not: fenerbahçe
  • üflesen düşüyor. fizik gücünü yükseltmeden hiç bir takımda başarılı olamaz. cenk için de aynısını düşünüyordum ki, cenk son yıllarda üstüne koymuştu. ayrıca aklında hemen düşmek var, pır pır oyuncular da bu normal, ama ömür işi abartıyor.
    bana göre yusuf yazıcı daha avrupa standartlarında bir oyuncu, kendisi ise şu haliyle yetersiz.
  • kadro derinliğini arttırması ve antreman rekabetini yükseltmesi amacıyla fenerbahçem tarafından alınması gereken vasat oyuncu. yusuf ve abdülkadir iyi birer yedek olur ilk sene pişmeye bi 2. lig takımına kiraya verilirlerse. ferdi kadıoğlu ikisinin toplamından daha büyük bi wonderkid olsa da homegrown olma özelliği var abdülkadir-yusuf ikilisinde.