şükela:  tümü | bugün
 • 1461 trabzonspor'un 1994 doğumlu ortasahada oynayan futbolcusu.
 • şöyle bi çalım atıp üç oyuncuyu tarumar eden çılgın. hahahha izlemeye doyulmuyo.

  https://www.instagram.com/p/bfh-thlok_x/
 • geçen sezon altınordu'da forma giymişti kiralık olarak.. bu sezn ise yine kiralık ama bu sefer adana demirspor formasıyla..
 • 2018-2019 sezonu öncesinde trabzonspor'un oynadığı tüm hazırlık maçlarında kendine yer bulan yenimahallespor'da yetişen 24 yaşındaki yetenek. bu sezon a takımda kalacağa benziyor.

  orta sahanın solunda ve ortasında oynadığı gibi 2013-2014 sezonunda kiralık gittiği ümraniyespor'da 10 numara pozisyonunda oynamışlığı var.

  geçen sene abdulkadir ömür'ün yapmış olduğu sıçramayı bu yıl da kendisi gösterir ise, trabzon'da yeni doğan çocuklara abdulkadir adının verilmesi artacağa benziyor.*

  eğer abdulkadir ömür satılmaz ise, kendisi de ilk 11'de şans bulur ise eski yıllarda olduğu gibi büyük hamdi*-küçük hamdi*, büyük orhan*-küçük orhan* isimlerini bu sezon duyarız diye umud ediyorum.

  büyük abduş-küçük abduş
 • çivi gibi çakmıştır sivas ağlarına bugün.
  helal olsun.
 • sivas maçındaki müthiş golü sonrasında 6 maçta 5 golu olmuş, ve 100 bin euroluk transfermarkt değeri ile milyonluk arkadaşlara gönderme yapmıştır.
 • bugün sivasspor'a gol atınca bein spikerinin "abdülkadir parmak attııı" diye bağırarak maçı izleyen bütün evlere minik mahcup tebessümler serpmesine neden olan trabzonspor futbolcusu.
 • sivasspor'a attığı güzel golle gündeme gelen eskinin genç yeteneği. artık yaşı 24 olmuş. çok büyük bir sıçrama yapması artık zor.

  bizim milletin anlamadığı bir konu var. her oyuncu yıldız olmak, takımı taşımak zorunda değil. rotasyon oyuncuları da lazım. abdülkadir belki adaşı gibi ve ya yusuf gibi devasa bonservise satılacak ve ya takımın en önemli silahlarından biri olacak bir futbolcu değil ama takımın iyi bir yedeği, bir sakatlık anında gözünü kırpmadan sahaya atacağın ve yüzünü kara çıkartmayacak rotasyon oyuncusu gayet de olabilir. benim ondan beklentim de budur.

  merkez ortasahada onazi'nin yedeği kucka idi ve bonuslarla beraber trabzona yıllık maliyeti 3 milyon euronun üzerindeydi. bonservisi de 5 milyon, daha bunun menajer ücreti vs var. şimdi ortasahanın yedeğine bu kadar masraf edeceğine onu abdülkadir parmak ile yedeklersen elde edeceğin kazancı bir gör.

  hülasa rotasyonda güvenilir bir oyuncu olması trabzonspora yeter de artar.fazlası olursa da niye oldu demeyiz.
 • trabzonspor' un yeni genç yeteneği.

  maç özetlerini izlerken spiker heyecanlı heyecanlı "abülkadir parmak attııı" diye bağırınca irkildim. aklıma abdülkadir ömür geldi, acaba dedim kime parmak attı? ama parmak atsa spiker neden heyecanlansın değil mi?

  ben bunları düşünürken "trabzonspor' un genç yeteneği" falan dedi. ben olayı öyle anladım.

  ne diyelim; parmak atadur çocuk.
 • adam 24 yaşında.