şükela:  tümü | bugün
  • akp'nin brunson'u serbest bırakmak için makul gerekçeler arayışında olduğunu göstermiş yazıdır.

"hürriyet yazarı abdulkadir selvi, terör örgütleri adına casusluk yaptığı iddiasıyla 35 yıl hapis istemiyle yargılanan abd'li papaz andrew brunson'la ilgili olarak "yeni bir belge ortaya çıkması durumunda brunson’ı havada görmemizin önünde bir engel yok. uzun tutukluluk süresinin psikolojisini bozduğu yönünde bir rapor yeterli olabilir" dedi."
  • nabız yoklanan yazıdır. gerçi ne yaparlarsa yapsınlar zaten akp seçmeni destekleyecektir.
  • abdülkadir selvi'nin köşe yazarlığı yaparak hayatını idame ettirebildiği bir ülkede,
    vatandaş olmayı garipsiyorum bazen. tavana dikip gözlerimi oradan oraya döndürerek bakıyorum (hem de göz egzersizi oluyor, iyi oluyor).

ben köşe yazarlığı yapmasın demiyorum. yapsın, yine yapsın ama hobi olarak yapsın.

aynı tepkiyi ozan tufan'ın fenerbahçe formasıyla çıktığı bir maçtan sonra da vermiştim. mesela.

bu çocuğa da top oynamasın demiyorum. oynasın, yine oynasın ama hobi olarak oynasın.
  • karşılığında gülen' i versinler o zaman yollayalım? türkiye de bir etkin halleri yok artık. onlarla işleri bitti. ne diye besliyorlar? en kötü ihtimal zarrab' ı versinler. iyi ya da kötü ne fark eder sonuçta türk vatandaşı. adaletli değişim olsun. ülkenizi karıştırmak için yolladığım adamı serbest bırakın diyor açıkça.
  • mhp'nin dolar 7.20 olduğunda döviz varlıklarının tamamını tl'ye çevirmesi ile birlikte görülmesi gereken yazı.
  • tipik akp hamlesi. önce medyadaki yandaş kalemler ufaktan ufaktan alıştırmaya başlarlar. sonra alt kademedeki yöneticiler dillendirmeye başlar. bakan seviyesinde mesajlar muğlak ifadelerle verilir ama kesin dille reddedilmez. sonuç: reyiz ne derse o olur.