şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ırkçılığın dibine vurmuş şahıs,marmara üniversitesi orta doğu araştırma görevlisi olarak da işini sürdürebilmekte.
  maalesef ki bu tarz kişilikler,ülkemizde ayrımcılıkla ödüllendirip,mevki gözetmeksizin iyi yerlere gelebiliyor.
  ne yapmalı diye düşünmüyor değilim bazen.
  kendisine türk desem değil,kürt zaten değil,türkiye'de basmakalıplığa ayak uydurmaya çalışan bir zat,akp'ye sırtını dayayan, halkın devlete ödediği vergilerle geçimini sürdürüp sonra onlara mide bulandırıcı tehditler savuran el kaide bağlantısı olan bir kişilik.
 • sözde doktorasını yapmış sözde akademisyen.

  madem akademisyensin, biraz bilimsel yorum yap da aydınlansın ortalık o nur yüzünle.
  kullandığı kelimelere ve nefrete bak. orada olmadı, burada yenelim diyor sanki. allah ıslah etsin hepinizi.
 • bu gün itibarıyla twitter hesabından;

  “cemevi, ali, insana saygı, madımak, hoşgörü diyen ne kadar namussuz mezhepçi varsa halep’te katillerle beraber. lanetliler topluluğu...”,
  "ey halep’te çocukları, kadınları, sivilleri korkakça bombalayan rejimi savunan mezhepçiler: sizi bu coğrafyada yeni malazgirtler bekliyor”,
  “bu coğrafyanın her köşesinde bir malazgirt yaşanacak. şah ismail’in bağnaz mezhepçi piçleri hesap verecek. şahlaştınız yavuzlaşacağız”,
  “suriye direnişi başarısız olursa savaş anadolu’da şahiismail’in mezhepçi vahşileriyle yaşanacak. herkes hesabını buna göre yapsın”,
  “herkes rus konsolosluğuna gitsin, ben de oradayım. mecusi iran’ı ise asla unutmayın. bu katliam caferi/şii haçlı ortaklığı ile yapıldı.”
  yazacak kadar azmış, kudurmuş, kontrolden çıkmış bir katliam çığırtkanı, gözü dönmüş bir tetikçidir. propagandasına alet ettiği islam hanefi mezhebinin kuran'ını bir satır bile okumamış, daha kötüsü, okuduğu halde tek kelam anlamamış bir gericidir.
 • birinin kendisine şah ismâil'in de, yavuz'un da toprak olduğunu açıklaması gereken; başka yüzyıldan kalma mâhlukat.
 • bir türkiye vatandaşının akıl yitirmesinin ne denli büyük boyutlara ulaşabileceğinin göstergesi, manasız, düzeysiz, aldığı oksijenin hakkını vermekten aciz bir yaşam formu.
 • pkk'lı akademisyenler ortalıkta cirit atarken, halepli mazlumları savunduğu için açığa alından değerli abimiz.
  (bkz: darü'l-harb)
 • şu adamın yazdıklarından cemevini çıkar camiyi koy aliyi çıkar osmanı koy aynısını twitterda paylaş kim olursan ol 24 saat içinde polis evini basar sen kimi tehdit ediyorsun diye.. bu zat hala kibirli kibirli twitterdan açıklama yapabiliyor. adam açıkça nefret suçu işliyor sadece alevileri de değil başta caferiler olmak üzere tüm şii'leride hedefe koyup tehdit ediyor.. biz ise zat muş üniversitesinde açığa alındı diye seviniyoruz. bu nasıl bir kin bu nasıl bir öfke ki bin senedir uğramadığı soykırım, katliam ve asimilasyon kalmayan bir inancı bir halkı bu kadar açıkça tehdit ediyorsun.
 • yeni türkiye'nin akademisyenidir. tam bir enderunlu devşirme paşadır.
 • açığa almak, devlet nezdinde kısa süreli halkın gazını almaya eşdeğer bir eylem haline gelmiştir. bu şahsın twitter hesabını dün gece takip etseydiniz eğer, ne denli sapıkça etrafa saldırdığını görebilirdiniz. bugün ise kıvırma yoluna giderek olayı ört bas etme derdinde. şunu iyi bilsin, siz elinizde kör bıçakla alevilerin üstüne giderken, aleviler size boynunu uzatmayacak. halep'te nasıl ettiğinizi bulduysanız, yine aynı sonla karşılaşırsınız.