şükela:  tümü | bugün
  • açığa almak, devlet nezdinde kısa süreli halkın gazını almaya eşdeğer bir eylem haline gelmiştir. bu şahsın twitter hesabını dün gece takip etseydiniz eğer, ne denli sapıkça etrafa saldırdığını görebilirdiniz. bugün ise kıvırma yoluna giderek olayı ört bas etme derdinde. şunu iyi bilsin, siz elinizde kör bıçakla alevilerin üstüne giderken, aleviler size boynunu uzatmayacak. halep'te nasıl ettiğinizi bulduysanız, yine aynı sonla karşılaşırsınız.
  • 2016 yılında hala yavuzlaşmak gibi saçma kavramlar kullanabilen mezhepçi siyasal islam neferi. güya doktora yapıyormuş bu arkadaş... bu zeka seviyesiyle liseden mezun olması bile büyük başarı ama malum ülkemizin durumu ortada maalesef.
  • mum söndü çocukları.

çok da yerinde bir tespit. eli kanlı mezhepçi diktatör esedi yerlere göklere koyamayan siz piçler için az bile demiş..

halkı kin, nefret ve düşmanlığa sevk etmekmiş.. ulan amına kodumun çocukları; alnı secdeye giden tüm ehl-i sünnet efrâdını daeşle ilişkilendirip, halep'teki katliamı alkışlarla yücelten sizler mi bahsediyorunuz bundan..?

yaşasın zalimler için cehennem.

altına imzamızı atıyoruz. yavuzun torunları, tekrardan sikeceğiz şahın kızılbaş piçlerini.

az kaldı.
  • "suriye direnişi başarısız olursa savaş anadolu’da şahiismail’in mezhepçi vahşileriyle yaşanacak. herkes hesabını buna göre yapsın” bu sözü eden bu ülkede akademisyen kimliği taşıyan bir zat.yeni türkiye'nin hiç de yeni olmayan bir yüzü.seni bir yerlerden tanıyoruz işid bozması.madımakta insanlara kıyan güruhun devamısın.o kadar iki yüzlü ve kokuşmuş bir zihniyetin nefersin ki."ey halep’te çocukları, kadınları, sivilleri korkakça bombalayan rejimi savunan mezhepçiler: sizi bu coğrafyada yeni malazgirtler bekliyor” diye sözüm ona esip gürlemişsin.ulan ırak'ta o analara,bacılara gözünüzün önünde tecavüz edilirken abd tarafından iliklerine kadar sömürülürken şimdi bu hümanizma nedir la?sende ve senin gibi cahillerde hiç iyi durmuyor.hümanizm dedimse lafın gelişi yahu aynı cümlede dahi geçemesiniz.senin zihniyetinse orda özgürlük savaşçısı değil mi?şimdi o karanlık düşüncelerini al zehrini içine kus caniliğin öğretiminden sorumlu öğretim görevlisi vesselam.ülkenin hali budur işte.bu sapkın zihniyet üniversitede öğretim görevlisi.güler misin ağlar mısın??
  • twitter mücahidi demişler, kesinlikle katılıyorum, adam resmen nefret kusmuş.

bir de alpaslan üniversitesi kadrosundaymış bu arkadaş, yani bula bula bunu mu buldunuz , hadi onu geçtim bu adam marmaradaki hocalarından ne öğreniyor acaba böyle? buna dur çüş diyen bir allahın kulu yok mudur etrafta?

bunların abileri olan yasin aktaylar filan üşenmez iyi kötü okurlar ve savundukları pozisyonları hiç olmazsa dolaylı bir şekilde de olsa bir yerlere bağlamaya çalışırlardı. işe bak onları bile arıyoruz. kısacası akademinin kalan üç kuruşluk değerini iyice boka batırdınız. siz sadece kendi zihniyetinizden adam almaya devam edin kardeşim, toplum hayatının her alanında seviyeyi ne kadar aşağıya çektiğinizi fark ediyorsunuzdur umarım.
  • kendisi hz ali'ye hakaret etmiştir. savunanlar da en az onun kadar lekelidir.
  • ben alevilere yönelik bu kadar açık bir nefret sergilendiğini şimdiye kadar görmedim.

burası ekşi sözlük; yüzlerce trollü ve akiti var. insanların bir ölçüde nicklerinin arkasına saklanma imkanı var. burada bile böyle bir beyana denk gelmedim.
  • mezun olduğum okulun nasıl bir yer olduğunu gayet net gözler önüne seren adamdır. lisans'ta aynı sınıftaydık biz bu şeyle. açıkçası o zaman bir cihadist olarak gidip, birşeylerin ön saflarında kendini patlatacağını düşünmüştüm. arada kimlerle tanıştı neler oldu bilemiyorum ama "gazeteci" falan demeye başlamış kendine. hatta zor bela lisans bitiren adam boğaziçi'nde doktoraya falan başlamış ama mobbing yapmışlar bebeyime, bırakmış. değişik.
  • bu herifçioğlunun açıklamaları akp'nin eseridir.

birincisi bu tip adamlara böyle açıklama yapabilecek cesareti veriyor. bu adam görevden alınmış ama yasal bir sorgulama vs. yok. aynı şeylerin hükümete yakın bir etnik/dini grup için söylendiğini düşünün bir de...

ikincisi hükümet, suriye politikası gereğince mezhepçiliği pervasızca kışkırttı. sünniler çoğunlukta olduğu için de bunu gönül rahatlığıyla yaptı, mezhepsel kutuplaşma kendine yarıyordu çünkü. mezhepçilik kışkırtıldığında ise karşılıklı nefret arttı. sonuç ortada.