şükela:  tümü | bugün
1463 entry daha
 • galatasaray’ın milli takım üzerinden dolaplar çevirdiği futbolcu.

  elbette doğrular piyasaya çıkacaktır. bu şahıs neyden kaçtı anlaşılacaktır.
 • fenerli hesaplarda gördüğüm kadarıyla kendisinin doping yaptığına dair endişeler var. bir daha çıkıp milli takım, milli duygular falan diye de vicdan mastürbasyonu yapmaması gereken topçu. kimi topçu var kolu çıkar, ayağı sakatlanır milli takım kampından ayrılmaz, bir de bu var başım ağrıyor der kendi takımında 3 gün sonra top oynar. ayıp bu yaptığı. milli takım bağı ve sevgisi yok demek ki.
 • adam konya maçına hasta hasta çıktı. zaten kötü oyunundan belliydi iyi olmadığı. ama fenerin trolleri yine işin içinde pislik aradılar. çünkü pislik nedir nasıl yapılır iyi bildikleri için hemen kendilerine kıyak geçenleri korumaya geçtiler. tıpkı göt lalesini korudukları gibi.
 • "başım ağrıyor" bahanesine sığınan ilk erkek. bariz şekilde "şampiyonluk yolunda durum kritik. savunmada senden başka düzgün yerlimiz yok. başım ağrıyor falan de, kaç gel" gibi bir telkin yemiş. afiyet olsun da sabah akşam küfür ettikleri bazı fenerbahçeli oyuncular milli takımın hazırlık maçından aflarını istediklerinde yangın çıkaran foseptik cincon whatsapp grubu, konu abdülkerim'in milli takımdan kaçması olunca savunmaya geçmişler.
 • bir oyuncu kendi başına milli takımdan ayrılamaz. seçildikten sonra milli takımdan ancak hocanın talimatıyla gönderilirsiniz, doktorlar gitsin oynayamaz diye rapor vermişler kuntz da göndermiş.
 • fenerli olarak hastaligina gayet de inandigim kisi. galatasaray boyle islerle ugrasacak olsa, kerem'i yollamazdi. abdu yerine en kotu kaan oynardi, ama kerem yerine oynatacaklari biri yok. milli takimda da yerine oynayacak biri yokken, cenk ile basladi alman comari. iftira atan fenerli taklidi yapanlar da, gercekten reziller.
 • ne olmuş bu elemana böyle. acaba cinsel tercihleri bi başkaymış mı ne.

  abdülkerim yeni imaj mı desem ne desem bilemedim.
 • basında “baş ağrısı nedeniyle milli takımdan gönderildi” yazan, yani ayın 25'inde milli takımın ermenistan maçında oynayamayacağı belirtilen futbolcuydu. bu vesile milli takımdan da affı istendi. peki nasıl oluyor da bu adam 1 gün sonra yani ayın 26'sında hem de azerbaycan deplasmanındaki bir hazırlık maçında galatasaray'da oynayabiliyor? açıklayabilecek galatasaraylı yazar var mı bu konuyu merak etiğim için yazıyorum.

  t. galatasaraylı futbolcu.
 • bu konuda gs gereksiz eleştiriliyor sonuçta kerem de galatasaray'lı ve bence gs'de abdülkerim'den daha anlamlı bir futbolcu. abdül başım ağrıyor demiş, 3 gün geçmiş iyileşmemiş bence kendi isteği ile milli takımdan ayrılmış. kulüp doktorunun açıklamasına göre 2 günde kulübünde tedavi görmüş ve iyileşmiş (şahsen yalan söylediğini de sanmıyorum.) maçta da oynamış çok büyütmeye gerek yok. zaten neredeyse 30 yaşında bir futbolcu ve milli takımda ondan daha yetenekli stoperler var milli olmasa da hayatında ne türkiye ne de kendisi kaybetmez.
hesabın var mı? giriş yap