şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kimdir abdulkerim kutlu. biraz once youtube da gezerken denk geldim.
  kanalinda kendi tanimi ile "hayatini hic bir cikar olmadan sokak canlarina adamis bir can dostu. ideali kedi kopek köy evleri. onlarin da yaşamaya hakki var" diyen guzel yurekli abimiz. abi sen ne iyi bi adamsin.

  videolarina bakiyorum tek tek, insanin icinde sakli sevgi guzellik merhamet yardim ne varsa dokmussun ortaya. allah senin gibi insanlarin yardimcisi olsun her zaman.
  link: https://m.youtube.com/…nel/uccfuwjapuf9gzwfwmrrdngq
 • abdülkerim abiyi izlemeye devam ediyorum.
  kendisini anlatan kısa bir belgesel de yapılmış.
  https://youtu.be/y_spixzct5w
 • ne iş yaptığı belli olmayan youtuber denen boş beleş insanları izleyeceğimize, bu güzel abimizi izleyelim.
  ayrıca, yaptığı işe şapka çıkarmak bir kenara, karşısında eğilmek gerek.
 • iyi bir insan. mükemmel bir insan. hayvansever. hayatını hayvanlara adayan biri.

  şunlara bakın ne kadar mutlular. 1
  2
 • her şekilde maddi manevi desteklenmesi gereken bir insan. hatta elimde yetki olsa "hayvan refahı ve haklarından sorumlu devlet bakanı" yaparım.
 • can dostu, örnek insan. insanların vahşileştiği, kötülüğe kapıldığı bu zamanlarda rol model alınabilecek nadir insanlardan. allah ondan ve tüm can dostlarından razı olsun. bu abi sayesinde sokaktaki hayvanlara karşı sorumluluğumun daha büyük olduğunu hissettim.
 • bir insan bu kadar mı iyilik sever olur hayvanlara karşı.
  https://youtu.be/bruxtj7epl8

  milletttt izleyin takip edin, elinizden bir yardım gelecekse esirgemeyin.
  kendisi youtube kanalında telefonunu da yazmış.
  05327795713
 • müthiş bir insan, hayatını yardıma muhtaç sokak hayvanların bakımına tedavisine ve beslenmesine adamış harikulade kişi.

  yukardaki arkadaşlarda yapmış youtube da götten uydurma challenge yapan yutubırlar yerine bu güzel abimize mutlaka destek olumlalı.

  en son takip ettiğim kadarıyla istanbul'da olmasına rağmen gecenin bir vakti bursa'ya gidip ölmek üzere olan bir hayvanı tedavi ettirmek için yanında götürmüş:

  https://www.youtube.com/watch?v=_awjzikrve0
 • gönül insanı. yaptığı iş gerçek bir özveri, adanmışlık ister. demin bir videosunu izledim yine, adam o kadar ince ruhlu ki önündeki onlarca köpeğin herbirinin başını okşamaya çalışıyor sevildiklerini hissetsinler diye, biri dğerini kıskanmasın diye.
  şu adamı tanıdıktan sonra sokak hayvanlarına sorumluluk hissetmeye başladım. evimiz dağın başında. arasıra bodruma sığınan kediler var. çok zor değilmiş bir kap süt makarna koymak..
  bu adama maddi yardım edemiyorum ama ilk ve büyük ihtimal son kere bir youtuberın videolarını seri şekilde likeladım ki daha fazla izlenme alsın, varsa yardım edebileceklerin dikkatini çeksin.